• 09:55

  • 1400-03-25

  • کد خبر: 12523

درگوشی آناج؛

پاتک مس سونگون به کراپ/ بازیکن خارجی، گزینه روی میز قهرمان!

مس سونگون در ادامه فعالیت خود در بازار نقل و انتقالات به دنبال شکار 2 یار ملی‌پوش کراپ است.

به گزارش آناج، پس از اینکه تیم کراپ الوند، مسلم اولادقباد و محمد شجری، ۲ ملی‌پوش فصل گذشته تیم مس سونگون را با پیشنهاد نجومی هوایی کرده و به خدمت گرفت، حالا خبر می‌رسد مسی‌ها به دنبال تلافی از کراپی‌ها هستند و در مذاکرات خود با ۲ یار ملی‌پوش تیم الوندی به توافق اولیه دست یافته‌اند.

خبر دیگر از نقل و انتقالات مس سونگون این است که با توجه تجربه موفق مسی‌ها در جذب بازیکنان خارجی، شنیده می‎‌شود مسئولان باشگاه ورزقانی این گزینه را نیز روی میز خود دارند و در صورت لغو قانون منع استخدام بازیکنان و مربیان خارجی، در این راستا برای تقویت تیم‌شان اقدام خواهند کرد.

این گزارش می‌افزاید، مسی‌ها تا به اینجای فصل نقل‌وانتقالات با 9 بازیکن قرارداد امضا کرده‌اند که در این میان 2 ورودی داشته‌اند. فرهاد فخیم، علیرضا صمیمی، سعید مومنی، علیرضا عسگری، حمزه کدخدائی، سالار آقاپور و محمدحسین درخشانی بازیکنانی بودند که قراردادشان را با این تیم تمدید کردند.

همچنین ابوالقاسم عروجی و حمید احمدی به عنوان یار آزاد جذب نماینده آذربایجان شدند. این دو بازیکن باتجربه که پیش از این در تیم مس سونگون حضور داشته‌ و از بازیکنان سابق تیم ملی به حساب می‌آیند، با بازگشت به تبریز در فصل آینده بار دیگر پیراهن نارنجی‌ این تیم را بر تن خواهند کرد.

گفتنی است، با اعلام سازمان لیگ فوتسال، تیم‌ها تا پایان روز ۲۴ مرداد فرصت جذب بازیکن دارند و به عبارتی نقل‌وانتقالات پیش‌فصل تا این روز خواهد بود. روزهای 21 تیر و 7 مرداد نیز به ترتیب به عنوان تاریخ برگزاری مراسم قرعه‌کشی و شروع فصل جدید لیگ برتر فوتسال تعیین شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *