• 17:27

  • 1400-03-24

  • کد خبر: 12488

آذربایجان‌شرقی فاتح مسابقات آکواتلون قهرمانی کشور شد

آذربایجان‌شرقی فاتح رقابت تیمی مسابقات آکواتلون قهرمانی مردان کشور در رده سنی جوانان شد.

به گزارش آناج، مسابقات آکواتلون (دو، شنا، دو) قهرمانی كشور آقایان ۱۴۰۰ در بخش تیمی امدادی در دو رده سنی جوانان و آزاد با شرکت ۹ تیم از سراسر کشور در دریاچه مصنوعی بوستان جوان شهر قم برگزار شد.

این دوره از مسابقات برای نخستین بار به شکل امدادی و با ترکیب سه نفره تیم‌ها برگزار شد که در رده سنی جوانان با قهرمانی تیم آذربایجان‌شرقی به پایان رسید.

سیدرسا حسینی، محمدامین صدرامین و امیرحسین پورحاجی ورزشکاران اعزامی استان به این مسابقات بودند که برای کسب عنوان نخست، زمان ۵۱:۱۷ را به ثبت رساندند.

در این رده، تیم زنجان با ترکیب مهدی انصاری، امیرحسین نصیری و پوریا شامی و با زمان ۵۱:۵۵ در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم اصفهان با ترکیب سپهر نیکفر، رضا خدابخشی و محمدیاسر سجاد و با ۵۳:۵۰ سوم شد.

اما در رده سنی آزاد این تیم اصفهان بود که با ترکیب مهدی سلیمی‌پور، نوید سلیمی‌پور و سیدصابر معتمدی با زمان ۴۷:۳۳ به مقام قهرمانی رسید.

تیم‌ گلستان با ترکیب ابوالفضل رحیمی، سیدمحمد حسینی و سید جواد حسینی با زمان ۴۹:۵۱ بر سکوی دوم قرار گرفت و تیم چهارمحال و بختیاری با ترکیب حمید سلیمی، فرید هادی‌پور و امین سقایی با ثبت زمان ۵۰:۴۴ سوم شد.

گفتنی است، با نظر «سرجیو سانتوز» سرمربی پرتغالی سه‌گانه کشور، ورزشکارانی که در مسابقات قهرمانی آکواتلون درخشیدند به اردوی تیم ملی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا دعوت خواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *