• 13:30

  • 1399-09-10

  • کد خبر: 1218

بیانیه بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان در پی شهادت دکتر محسن فخری‌زاده

سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان آذربایجان شرقی در پی شهادت  دکتر محسن فخری زاده دانشمند هسته ای بیانیه ای صادر کرده است.

به گزارش آناج، سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان آذربایجان شرقی در پی شهادت  دکتر محسن فخری زاده دانشمند هسته ای بیانیه ای صادر کرده است. متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و مابدلوا تبدیلا(سوره احزاب/۲۳)

تسلیت و تبریک به ملت شهید پرور و قهرمان ایران

ملت شهید پرور و قهرمان ایران، خبر شهادت استاد بسیجی دیگری را در روز جمعه گذشته شاهد بودیم که دل عاشقان  ایران اسلامی را داغدار کرد. شهادت دکتر محسن فخری زاده، فیزیکدان  و دانشمند بسیجی و ولایی به دست عاملان رژیم جنایتکار صهیونیستی و منافقین کور دل را محضر فرماندهی معظم کل قوا، مردم شهید پرور و جامعه علمی کشور تبریک و تسلیت عرض می کنیم، این اقدامات ادامه مسیر ترور فرمانده جبهه مقاومت، سپهبد شهید قاسم سلیمانی و حذف چهره های شاخص جمهوری اسلامی ایران است.

ترور شهید دکتر محسن فخری زاده نشانه ای دیگر از سند مظلومیت مردم ایران در مسیر اقتدار و عزت بوده و استکبار نهایت تلاش خود را برای توقف این نمایش قدرت انجام می دهد اما این جنایتکاران در آینده ای نه چندان دور خواهند دید که جوانان ایران اسلامی چگونه با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری و شکوفا کردن مکتب سلیمانی، با روحیه ای بسیجی پرچم اقتدار و عظمت نظام اسلامی را  در اقصی نقاط دنیا و در عرصه های مختلف به اهتزاز در خواهند آورد.

این دشمنان کور دل خواهند دید که سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی مکتبی را بنیاد نهاده که نه تنها عالم گیر خواهد شد بلکه استیلای آنان فرو خواهد ریخت، ما جمعی از اساتید، نخبگان، مخترعین و مبتکرین حاضر در خانه نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی و فناوری استان آذربایجان شرقی ضمن محکومیت این اقدام شنیع، از عموم جوانان و بسیجیان تقاضا داریم با تلاش بیشتر در راستای علم افزایی خود، راه علمی این شهیدان را مستحکم ادامه دهند که این تنها راه نجات و عزت ایران اسلامی است. راه شهیدان ادامه دارد.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته.

سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری آذربایجان شرقی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *