• 19:10

 • 1400-02-07

 • کد خبر: 10110

دل‌نوشته پهلوان هادی؛ گرگان تداعی‌گر حسرت تبریز!

ورزشکار پرافتخار آذربایجان‌شرقی با اشاره به قهرمانی تیم شهرداری گرگان در لیگ برتر بسکتبال از انحلال تیم‌های شهرداری تبریز انتقاد کرد.

به گزارش آناج، قهرمانی دراماتیک تیم شهرداری گرگان در لیگ برتر بسکتبال کشور بازتاب زیادی در رسانه‌های کشورمان داشت و تداعی قهرمانی تیم شهرداری تبریز در این مسابقات بود؛ تیمی که جزو تیم‌های پرشمار باشگاه شهرداری تبریز بود و بلافاصله پس از قهرمانی با یک تصمیم اشتباه منحل و از صفحه روزگار محو شد!

این قهرمانی به نوعی داغ دل اهالی ورزش و ورزش دوستان تبریزی را تازه کرد و جرقه‌ای بود بر شروع دوباره انتقادها از انحلال باشگاه شهرداری تبریز. پهلوان پرویز هادی، کشتی‌گیر پرافتخار باسمنجی کشورمان از جمله ورزشکارانی بود که با انتشار دل‌نوشته‌ای کوتاه نسبت به قهرمانی تیم شهرداری گرگان و برچیده شدن تیم‌های ورزشی شهرداری تبریز واکنش نشان داده و نوشت:

“در طول برگزاری بازی تیم‌های حرفه‌ای شهرداری، مانند والیبال و بسکتبال برای هزاران نفر سرگرمی ایجاد می‌شد و این امر باعث دور ماندن جوانان از بزه‌های اجتماعی می‌گردید اما متاسفانه شورای پنجم به بهانه توسعه ورزش همگانی و ایجاد زیرساخت‌های ورزشی رای به انحلال تیم‌های حرفه‌ای شهرداری تبریز داد.

با دیدن صحنه قهرمانی دراماتیک تیم بسکتبال شهرداری گرگان و شادی زایدالوصف مردم این شهر، باز هم حسرت‌ها برایمان تداعی شد و یادمان آمد نه تنها در توسعه ورزش همگانی موفقیتی حاصل نشده، بلکه از شور و نشاطی که به هنگام موفقیت این تیم‌ها به جامعه تزریق می‌شد نیز محروم گشته‌ایم.”

ناگفته نماند، این قهرمان ملی که برای حضور در شورای شهر از حوزه انتخابیه تبریز ثبت‌نام کرده است، یکی از برنامه‌های خود را احیای باشگاه شهرداری تبریز اعلام نموده و امیدوار است تا با راهیابی به پارلمان شهری دیار اولین‌ها به این وعده خود جامه تحقق بپوشاند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  سلام‌‌‌..‌حداقل‌‌هفتاد‌درصدجمعیت‌شهر‌تبریز‌
  حاشیه‌نشین‌‌یا‌زیر‌خط‌فقریاغیراستاندارد‌زندگی
  میکنند‌حاشیه‌باسمنج‌بطورمثال‌حد‌فاصل‌
  بایمنج‌تا‌روستای‌کندرود.کوندوری.فقر‌داد
  میزند‌شهر‌با‌عوارض‌این‌مردم‌میچرخد
  از‌پهلوان‌خواهش‌میکنیم‌از‌سرمایه‌داران
  تبریزی‌ساکن‌دیگراستانها‌بخواهند
  بیایند‌وتیم‌داری‌واشتغال‌ایجادکنند‌از‌پول
  این‌مردمحرام‌است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *