• 12:50

 • 1400-02-07

 • کد خبر: 10075

مرتضی اسدی در گفت‌وگو با آناج؛

انتقاداتم فقط برای کمک است/ اگر دشمن تراکتور هستم پس حتما اشتباهی بودم!

پیشکسوت تیم فوتبال تراکتور می‌گوید انتقاداتش از سر دلسوزی و در راستای کمک به این تیم است و هیچ‌گاه قصد تخریب کسی را ندارد.

مرتضی اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج درباره واکنش‌ها به انتقاداتش از بازی تیم تراکتور که مورد هجمه قرار گرفته است، اظهار داشت: متاسفانه از صحبت‌هایم بد برداشت شد. من در برنامه‌ای که حضور داشتم اذعان کردم که خطیبی دیر به تیم اضافه شده و زمان لازم دارد تا اهداف تاکتیکی‌اش را پیاده کند ولی متاسفانه عده‌ای به دنبال این هستند تا نتیجه نگرفتن تیم را پشت مسائل دیگری پنهان کنند. من به عنوان یک هوادار و نه یک پیشکسوت نظرم را اعلام کردم و خدایی ناکرده نه به دنبال تخریب هستم، نه به جایگاه کسی چشم دارم و نه اینکه کیسه‌ای به تیم تراکتور دوخته باشم. من تراکتور را قلباً دوست دارم و همیشه هم از این تیم و هوادارانش حمایت کردم.

وی ادامه داد: اگر کلمه خجالت را به کار بردم بابت بازیکنان جوان و بی‌انگیزه‌ای بود که در نیمه دوم به میدان آمدند. اعتقادم این است که تراکتور در نیمه دوم تیم بی‌برنامه بازی کرد و با بازی تدافعی به دنبال یک امتیاز بود. من این استدلال را دارم که فرصت خوبی داشتیم تا با کسب 3 امتیاز در آستانه صعود قرار بگیریم ولی حالا کار به اما و اگر کشیده شده است. ما نمی‌گوییم پاختاکور تیم ضعیفی است ولی پاختاکور، پاختاکور همیشگی نیست. این تیم در رده سوم جدول گروه قرار دارد که نشان می‌دهد تیم کاملی نیست.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه همیشه انتقاداتش از سر دلسوزی است، خاطرنشان شد: همانطور که می‌دانید رسول خطیبی هم‌بازی و دوست من بوده و عزیز ماست و هیچ کدورتی با او ندارم و برایش در ادامه مسیر آرزوی موفقیت می‌کنم، اما وقتی که تیم خوب بازی نمی‌کند نمی‌توانیم بگوییم که همه چیز خوب است چون حتما ایرادی وجود دارد. من بر حسب تجربیاتم صحبت کردم و تا الان هر حرفی برای تراکتور زدم سعی کردم در راستای کمک به تیم باشد و هیچ وقت قصد تخریب کردن کسی را ندارم.

مرتضی اسدی درباره اظهارات رسول خطیبی در نشست خبری که منتقدان را دشمن تراکتور معرفی کرد، گفت: اگر دشمن تراکتور هستم پس حتماً 150 بازی که برای این تیم انجام دادم اشتباهی بوده است! این همه حمایت کردیم ولی نمی‌دانم که چرا آقایان کم طاقت شده‌اند. حرف من این است که وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد و خوب بازی نمی‌کند مگر می‌شود که بگوییم همه چیز عالی و گل و بلبل است. من برای کمک به تراکتور صحبت کردم و معتقدم آقای خطیبی باید جسارت بیشتری به خرج بدهد. ما از اردوی تیم خبر نداریم و شاید دست ایشان بسته باشد ولی به هر حال انتقاد تخریب نیست. شما می‌توانید از این انتقادات 2 نکته مثبت بردارید و سه نکته را قبول نکنید.

پیشکسوت تراکتور تأکید کرد: من هیچ‌گاه دنبال تخریب تیم و کادر فنی نبودم چون بالاخره آنان هم درصدد نتیجه گرفتن تراکتور هستند، لیکن وقتی صعود دست خودمان بود نباید فرصت‌سوزی می‌کردیم. ما هم می‌دانیم هر سه روز یک بازی برگزار می‌شود و فشار زیادی وجود دارد و در این شرایط کادرفنی باید مدیریت کند تا بازیکنان خسته نشوند و بتوانند تقسیم انرژی کنند. به نظرم کسانی به دنبال پنهان کردن کارهای خودشان هستند و شاید دشمنی با ما دارند که نمی‌خواهند این انتقادات را بپذیرند.

اسدی با اشاره به عملکرد تیم تراکتور مقابل پاختاکور بیان داشت: بازی شب گذشته تراکتور نشان می‌داد که این تیم به دنبال مساوی گرفتن است تا در گام آخر شانس صعود داشته باشد. الان الشارجه صعود کرده و ما امیدواریم تراکتور جزو تیم‌های دوم برتر گروه‌ها باشد. ما از خدایمان است که تراکتور صعود کند. ما دوست داشتیم این تیم خیلی باصلابت و باشهامت بازی کند و به شخصه از رسول خطیبی این انتظار را داشتم و انتظار بیجایی نیست چراکه فوتبال رسول خطیبی در دوران بازیگری‌اش معمولاً هجومی بود ولی اینکه در این بازی‌ها چه تفکری داشتند که آنطور که باید و شاید بازی‌های جذابی از تراکتور ندیدیم را نمی‌دانم.

وی متذکر شد: اگر ما می‌گفتیم تراکتور خوب بازی می‌کند مورد تمجید قرار می‌گرفتیم و می‌گفتند که از هوادار این انتظار می‌رود ولی خودشان را در مقام قضاوت قرار بدهند آیا فوتبالی که دیروز تراکتور بازی کرد، فوتبال خوبی بود؟ شما اگر آمار بازی را بببنید حریف نزدیک 2 برابر پاسکاری داشت و تیم برتر میدان بود. این آمار نشان می‌دهد که تراکتور چه عملکردی داشته است و حرف ما نیست. من بار دیگر می‌گویم همیشه جزو کسانی بودم که دائماً از تیم حمایت کردم ولی دلیلی وجود ندارد وقتی تیم ضعیف بازی می‌کند تعریف و تمجید کنم. در این شرایط قطعا یک خیانت‌کار خواهم بود و در حق تیم نامردی می‌کنم. جایی که شرایط تیم خوب نیست باید نقد و بررسی شود.

کاپیتان اسبق تراکتور در عین حال مطرح کرد: امیدوارم این صحبت‌های من تلنگری به تیم تراکتور باشد تا بلکه بازیکنان تحریک شده و در بازی آخر بهترین بازی خود را به نمایش بگذارند و اگر شانس صعود داشته باشیم این اتفاق بیافتد. متاسفانه شب گذشته فقط صحبت‌های انتقادی من بازتاب پیدا کرده و این تمام حرف‌های من نبود. من همیشه گفتم هواداران هویت اصلی تراکتور هستند و این تیم با هوادارانش برند شده است. الان هم می‌گویم این هواداران هستند که به تراکتور و ما هویت بخشیده‌اند و بازهم تاکید می‌کنم که صحبت‌هایم تنها در راستای موفقیت تیم است و هیچ‌گاه نیت تخریب نداشتم و نخواهم داشت.

اسدی درباره انتقاداتش معتقد است: باید واقعیت‌ها گفته شود و امیدوارم همه انتقادپذیر باشیم و از انتقادات استفاده کنیم. متاسفانه طوری من را خطاب قرار دادند که انگار نه برای این تیم بازی کردم و نه تا الان از تیم حمایت کردم. آنان که خودشان را پشت صحبت‌های من قایم می‌کنند باید شهامت داشته باشند. وقتی تیم کیفیت لازم را ندارد باید انتقاد کرد و این انتقاد تیربار کردن کسی نیست!

وی در خاتمه صبحت‌های خود گفت: هواداران واقعی می‌دانند كه مرتضی اسدی به دنبال موفقيت تراكتور است نه چيز ديگری. این موفقیت فرقی نمی‌کند با چه کسی باشد خطیبی یا هرکس دیگری مهم موفقیت تراکتور است. ما به این تیم تعصب داریم و دوست داریم همیشه نتیجه بگیرد و پرچمش بالا باشد. یقیناً کسانی به دنبال سوءاستفاده از نام و اعتبار تراكتور كبير هستند كه درک درستی از شان و جايگاه اين تيم ريشه‌دار و مردمی ندارند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  سلام بلی بازیکنان سابق حق دارند در مورد تیم تراکتور اظهارنظر کنند ولی اینکه طرف بیاد بگه به جای این بازیکن باید اون بازیکن تو ترکیب بود و این حرفها این میشه دخالت در کار سرمربی اونهم تو این برهه؛ امثال آقای اسدی اگر میخوان کمک حال تیم باشن بهتره الان سکوت کنند صبر کنند سرانجام حضور تراکتور تو این دور جام ملت ها معلوم بشه بعد بیان جلسه نقد و اعتراض برپا کنند. خطیبی خیلی خوب داره کارش رو انجام میده از الان اینهمه از خودی و غیرخودی روش هجمه هست خدابخیر بگذرونه…

  *برجای مانده از بازی تراختور و پاختاکور: از وحید ارضی
  تراکتور مقابل پاختاکور با شکل و شمایل جدید و ترکیب تازه به میدان آمده بود و با تاکتیک بستن راه¬های نفوذ و نقطه قدرت تیم اؤزبک، توانست این تیم خطرناک را به خوبی کنترول نماید و با فرستادن اشکان به یک خط جلوتر ریسک اشتباه را در کمربند خطرناک خط میانی کم کرد و سامان به همراه بوحمدان توانستند آن خلا را که در بازی قبلی ایجاد شده و باعث شد تا تیم سه گل مشابه را دریافت نماید، پر کنند.از سویی اشکان با توجه به کمبود بازیکن خلاق در تراکتور در خط حمله توانست بازی قابل قبولی را انجام دهد و موقعیت های خوبی هم ایجاد نماید که متاسفانه ثمری برای تراکتور نداشت و کارت زرد بی موردی که حاصل از اشتباه خودش در لو دادن توپ بود باعث شد تا هم تعویض شود و هم در بازی آخر از روی سکوها بازی با الشارجه را تماشا نماید.
  بالانس بازیکنان تراکتور در این بازی به حدی بود که بهترین بازیکن بازی قبل یعنی تیکدری در این بازی ضعیف ترین بازیکن زمین به همراه تیموری بودند.تیکدری در این بازی به حدی اعتماد بنفس کاذب داشت که در چندین مورد و در بهترین موقعیت توپهایی را لو داد که بازیکنان مبتدی در لیگ یک هم چنین اشتباهی را نمی¬کنند چه برسد به بازیکن ملی پوش آنهم در لیگ قهرمانان آسیا و معدود سانترهای تیموری به حدی ضعیف بود که هر بیننده نابلدی فکر می کرد که این بازیکن راست پا می¬باشد که با پای چپ سانتر می¬کند و در یکی دو مورد از همین ارسالهای ضعیف بود که تیموری به جای ارسال توپ به سر بابایی تبدیل به ضد حملات خطرناک برای بازیکنان پاختاکور شد.
  آرامش در خط دفاعی ایده¬ال بود و به جز دو مورد که طبیعی است در بقیه زمان¬های بازی تمرکز لازم در خط دفاعی و البته آمادگی اخباری باعث شد تا دروازه تراکتور بسته نگه داشته شود.
  اما تعویض¬هایی که انجام شدند به هیچ وجه در حد و اندازه نام تراکتور نبودند و خطیبی با این نیمکت ضعیف حتی در ادامه لیگ و جام حذفی کار دشواری خواهد داشت و بازیکنان تعویضی به هیچ وجه انتظارات سرمربی را برآورده نکردند.اشکان با دریافت کارت زرد و با خسته شدن در بهترین زمان تعویض شد تا با اخراج احتمالی و یا لو دادن توپ به تیم ضربه نزند ولی معلوم نشد که چرا واسعی یا ایمانی چرا به جای اشکان به بازی نیامدند و یا قادری را که خطیبی انتظارات زیادی از وی دارد بازی بسیار ضعیفی را انجام داد.در هر حال تراکتور در بازی آخر نیاز به برد دارد و قطعا خطیبی بهتر از هر کسی با داشته هایش کنار آمده است و می تواند در آینده این تعویض¬ها را توجیه نماید.
  اما بعضی از کارشناسان که خود را وارث تراکتور می¬دانند در یک برنامه ورزشی با تخریب تراکتور و کادر فنی آن می خواهند به هر طریق ممکن راه را برای خود و دوستان معروف قدیمی برای ورود به تراکتور باز کنند و آنهم با یک شیوه نخ نما شده و قدیمی که طرفداران واقعی تراکتور به چنین مواردی آشنا هستند.مرتضی اسدی که یکی از بازیکنان سابق تراکتور است به عنوان کارشناس در برنامه ورزشی پخش زنده فوتبال حاضر شده بود و از اول برنامه تا انتها شروع به تخریب تراکتور کرد و در آخر نیز جمله¬ای گفت که خیلی زننده بود.باید به این کارشناس یادآور نمود که قبل از اعزام تراکتور به لیگ قهرمانان خوشبین ترین هوادار تراکتور امیدی به تراکتور نداشت، چراکه عدم ثبات و تعویض مربیان و خوب بسته نشدن تیم و حضور بازیکنان نامداربین المللی پرادعا با عملکرد ضعیف و همچنین حضور بازیکنان با سلیقه¬های تاکتیکی متفاوت باعث شد تا خطیبی ریسک بزرگی را قبول کند و البته با تاکتیک¬های متفاوت و متنوع توانست تیمی قابل قبول را محیای لیگ قهرمان نماید و آقای اسدی خجالت را شما و دوستانتان باید بکشید که در لیگ چهاردهم در همین روزها بود که با تمام قدرت و از جان مایه گذاشتن مقابل تراکتور با لباس گسترش فولاد ظاهر شدید ولی در بازی بعدی به تیم سقوط کرده راه آهن باختید تا همین تساوی مقابل تراکتور باعث شکل گرفتن جمعه سیاه شد.این کارشناس و یا کارشناسان باید اندکی انصاف داشته باشند و شرایط تیم را هم در نظر بگیرند، ولی همانطور که گفته شد نیات دیگری در ذهن این گونه کارشناسان بوده و هست که درآینده مشخص خواهد شد.
  تراکتور در بازی آخر مقابل الشارجه قرار خواهد گرفت که بازی سرنوشت سازی خواهد بود و با یک برد و با توجه به شرایط سایر تیم¬ها در بازی های آخر می¬تواند به عنوان تیم دوم صعود نماید.

  بعضی از کارشناسان که خود را وارث تراکتور می¬دانند در یک برنامه ورزشی با تخریب تراکتور و کادر فنی آن می خواهند به هر طریق ممکن راه را برای خود و دوستان معروف قدیمی برای ورود به تراکتور باز کنند و آنهم با یک شیوه نخ نما شده و قدیمی که طرفداران واقعی تراکتور به چنین مواردی آشنا هستند.مرتضی اسدی که یکی از بازیکنان سابق تراکتور است به عنوان کارشناس در برنامه ورزشی پخش زنده فوتبال حاضر شده بود و از اول برنامه تا انتها شروع به تخریب تراکتور کرد و در آخر نیز جمله¬ای گفت که خیلی زننده بود.باید به این کارشناس یادآور نمود که قبل از اعزام تراکتور به لیگ قهرمانان خوشبین ترین هوادار تراکتور امیدی به تراکتور نداشت، چراکه عدم ثبات و تعویض مربیان و خوب بسته نشدن تیم و حضور بازیکنان نامداربین المللی پرادعا با عملکرد ضعیف و همچنین حضور بازیکنان با سلیقه¬های تاکتیکی متفاوت باعث شد تا خطیبی ریسک بزرگی را قبول کند و البته با تاکتیک¬های متفاوت و متنوع توانست تیمی قابل قبول را محیای لیگ قهرمان نماید و آقای اسدی خجالت را شما و دوستانتان باید بکشید که در لیگ چهاردهم در همین روزها بود که با تمام قدرت و از جان مایه گذاشتن مقابل تراکتور با لباس گسترش فولاد ظاهر شدید ولی در بازی بعدی به تیم سقوط کرده راه آهن باختید تا همین تساوی مقابل تراکتور باعث شکل گرفتن جمعه سیاه شد.این کارشناس و یا کارشناسان باید اندکی انصاف داشته باشند و شرایط تیم را هم در نظر بگیرند، ولی همانطور که گفته شد نیات دیگری در ذهن این گونه کارشناسان بوده و هست که درآینده مشخص خواهد شد.

  قبل از شروع مسابقات هیچ کس انتظار این نتایج رو نداشت همه فکر میکردن سوم یا چهارم میشیم.

  رسول عالی کار کرده.

  با اینکه من مرتضی اسدی رو هم خیلی می پسندم ولی باید اقرار کنم که امروز کم حافظه شده و شرایط تیم قبل از اعزام به مسابقات رو فراموش کرده. اینکه رسول چه تیمی رو تحویل گرفته و پیامبر نیست که تو ۲ ماه معجزه کنه

  گرچه به نظرم معجزه هم کرده حتی

  با عرض سلام و ادب
  با احترام به همه هواداران.اگر کمی فوتبالی و فنی نگاه کنیم دوازده کرنر در برابر یک کرنر ۷۲ درصد مالکیت توپ برای تیم ازبک در برابرتنها بیست و هشت درصد مالکیت برای تراکتور آمار قابل قبولی برای تراکتور کبیر نیست.
  مجددا با احترام به همه دوستان ولی بایستی از حرفهای کاپیتان سابقمون که آذری هم هست ناراحت نشیم.بایستی به فکر ترمیم نکات ضعف خودمون باشیم.خدایی استقلال باخت ولی آیا بازی بدی کرد و باخت؟
  تراکتور همیشه در قلب ماست و بایستی تعصب بیجا و رفاقت با دوست عزیزمون آقای خطیبی رو کنار بزاریم و نکات ضعفی رو که دوستان بدون تخریب عرض می کنند قبول کنیم.
  خدایی اون چند تعویض آخر در وضعیت تراکتور چه تغییری ایجاد کرد جز اینکه روند بازی تراکتور رو بدتر کرد.
  به امید قهرمانی تراکتور کبیر در آسیا??

  ما باید نگاه منطقی و درست کاپیتان اسدی را بپذیریم، تراختور بازی با نیروی هوایی هم نیمه جلو تیم 10 نفره در محوطه جریمه خود حبس شده بود. خدایی تیم تاکتیک خاصی نداره
  بازیکنان تراکتور خیلی بهتر از بازیکنان فولاد هستند و حتی هم‌سطح و بهتر از پرسپولیس. کلاه خود را قاضی کنیم. کودک 5 ساله هم می‌فهمید باید عباس زاده حداقل دقیقه 60 وارد زمین بشه ولی کادر فنی پیمان کشاورز که پستش دفاع آخر است به خط حمله برد!!! باید بپذیریم به که به کادر فنی خودمان باختیم نه چیز دیگری…

  سهند به وحید

  واقعا این حرف بسیار زشتی است که می‌زنید. انتظار تبانی داری از بازیکن سابق تیم!! و حرف خود را منطقی میدونی ولی دو کلمه انتقاد بجا را نمی‌پذیری.
  خدایی تراکتور فقط بجز تخریب بازی حریف کار خاصی انجام نمیده. همه کارشناسان اینو میدونن. تراختور فوتبال بازی نمیکنه آقا اگرم صعود کنه باز حذف میشه بخدا
  اگر کادر فنی قوی بالای سر تیم بودن این تیم با همین بازیکنان با اقتدار به عنوان تیم اول صعود می‌کرد.

  امثال اسدی نوچه های مربیانی هستند که تیم ندارند و یا به عنوان دستیار در سایر تیمها کار میکنند و با این تاکتیک نخ نما شده میخواهند راه را برای ورود باند خود به تراکتور باز نمایند….طرفداران نباید گول حرف اینها را بخورند و خود اسدی از کسانی بود که باعث شد جمعه سیاه بوجود اید….

  با نظر آقا مهدی موافقم….قبل از شروع مسابقات همین ما بودیم که میگفتیم تیم آسیا نره بهتره چون آبرومون رو میبره…علی منصور جوری به تیم ضربه زده بود که بهتر بود نره…زمانی هم که گروه ها اعلام شد، گروه تراکتور، گروه مرگ بود و همه گفتیم همون روز اول حذف میشیم.اما حالا رده ی دوم رو هم نمیپسندیم و انتظار صعود تیم به عنوان تیم اول رو داریم….رسول خطیبی کاری با تراکتور کرده که بعد از چند سال، برای دیدن مسابقات تیم لحظه شماری می کنیم چراکه کیفیت تیم بسیار بالا رفته….همین که تیمی چون پاختاکور و الشارجه مقابل تراکتور کم آورد، یعنی تراکتور قدرتمند شده….اگه خطیبی همینجور پیش بره سال بعد قهرمان آسیا فقط تراکتوره…یاشاسین رسول پاشا و تیرختور

  آناج چرا نظرات دیگر را تایید نمیکنی؟؟؟!!!
  تنها رسانه ای که امیدی بود عدالت را رعایت کنه شما بودید!
  اما….

  سلام واقعیت همیشه تلخ هس بعضی از بازیکنان تیراختور در حد لیگ 2کشوری هم نیستن بایستی تیم تقویت شود بابازیکنان تاپ و جوان نه بازیکنان مانده بر جای لیگ یکی

  تراکتور نه در بازی با پاختاکور و نه در برابر تیم ده نفره نیروی هوایی حرفی برای گفتن نداشت. آمار به قدر کافی گویا هست! یه تیم بی برنامه بی هدف و فاقد تاکتیک و صرفا متکی به خلاقیت فردی بازیکنان.

  جام ملت ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  حتما منظورتون لیگ قهرمان آسیا هست.

  سلام‌انصافا‌خطیبی‌درآسیاخوب‌عمل‌کرد
  بیش‌از‌حد‌انتظار‌اگر‌اینگونه‌دفاع‌منطقی
  ومسئولیت‌پذیر‌داشته‌باشد‌خط‌حمله‌هم‌به‌مرور
  درست‌میشود‌وخطیبی‌میشود‌زیدان‌وکیروش
  آذربایجان..تاکتیک‌هجومی‌احساسی‌
  داشت‌افتضاح‌میشد

  رسول خطیبی بهترین نتایج رو گرفته با این بازیکنان پا به سن گذاشته . مشکل از زنوزی هست که حمایت نمی کند .

  اول از هر چیز به نظرات باید احترام گذاشت و باید نوشت که تیراختورچی بودن شعور میخواهد نه اعصاب…کسانی که دم از آمار میزنند در آخرین حضور تراختور در لیگ آسیا بیشترین گردش توپ و تعداد کرنرها و تعداد پاسها ازآن تراختور بود ولی در امتیازگیری در عدد2 و بدون برد از مسابقات خداحافظی کرده بود و حال که رسول خطیبی با توجه به اتفاقات چند سال اخیر و رختکن سنگین ولی در عمل ضعیف تراختور در عرض یکماه با آن همه تغییرات مربیان و بازیکنان در این سه سال اخیر ثبات تیمی به تیم تزریق کرده است و انصافا با این بازیکنانی که در یک بازی بهترین بازیکن زمین میشوند و در بازی بعدی ضعیفترین بازیکن، و البته اضافه شدن جند بازیکن جدید که انصافا خیلی خوب در تیم جا افتاده اند و با توجه به قابلیتهای حریفان نتایج خوبی گرفته است و آن دوستی که گفته است اسدی مقابل تراکتور تبانی نباید میکرد باید گفت که ما انتظار تبانی از اسدی و سرمربی امتیاز فروشش نداشتیم و فقط مانده ام که چرا مقابل تراختور از جان مایه گذاشتند ولی در بازی آخری به تیمی که 99درصد سقوط کرده بودند باختند تا راه آهن با آن یکدرصد شانس در لیگ بماند…عزیزان به خداوندی خدا این آقایانی که به این شکلی انتقاد میکنند از سر دلسوزی نیست بلکه میخواهند با تحریک هواداران مبنی بر تاکتیک نداشتن تیم خودشان را به زور قالب تراختور نمایند…شما توجه کنید در این سه سال اخیر توشاک – لیکنز – دنیزلی – تقوی – الهامی – منصوریان ووو همه بد بوده اند و عوض شده اند چرا؟؟؟؟ چون دلالان بوسیله این به ظاهر پیشکسوتان، طرفداران را گمراه میکنند تا راه را برای خود باز کنند…پیشکسوت تراختور احد شیخلاری ها – شالچی ها – دین محمدی غلام حسین ها ووو هستند نه بازیکنی که دوسال توسط یک دلال – مربی معروف به تیم آورده شد…حال باید ترشیز – حسینی – اکرامی و غیره بگویند ما هم پیشکسوت هستیم…از طرفی تمامی پیشکسوتان واقعی از خطیبی حمایت کرده اند یعنی آنها کمتر از ما فوتبال میفهمند؟؟؟بیایید یکبار برای همیشه ثبات را در تراختور نهادینه کینم و زود پرچم تغییرات را با تحریک دشمنان بالا نبریم…دشمنان تراختور و دلالان در همه جا حضور دارند و مثل کفتار در کمین نشسته اند تا با اولین عدم نتیجه گیری شروع به تخریب کنند تا طرفداران را تحریک نمایند تا اولا حمایت از تراختور کمتر شود و ثانیا طرفداران چند تکه شوند و باید به تصمیمات باشگاه احترام بگذاریم و در مواقع حساس نیز نوع اعتراض و انتقاد را بلد باشیم و حرفه ای شویم…تراختورچی بودن شعور میخواهد…یا حق

  امروز کلی سرچ کردم، مطلبی به خوبی مطلب شما پیدا نکردم.به
  نظرم اگه مطالب همه‌ی وب سایت‌ها مثل مطلب
  شما بود خیلی خوب میشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *