• 4:45 بعد از ظهر

  • 1400-02-01

  • کد خبر: 9824

پهپادهای ترکیه در حال تغییر معادلات جنگی

روزنامه اسپانیایی با اشاره به اینکه این پهپادها در هفته‌های اخیر پروازهای حکومت دمشق در مناطق شمالی سوریه را مختل کرده‌اند و در لیبی نیز حفتر را مجبور به نشستن پای تفاهم آتش‌بس کرده‌اند از تغییر موازنه سیاسی و نظامی در خاورمیانه به دلیل این پهپادها خبر داد.

آناج-گروه ترکیه و قفقاز؛ روزنامه اسپانیایی “El Periódico” در گزارشی در مورد صنایع پهپادی ترکیه نوشت: پهپادهای ترکیه در حال فتح جهان هستند.

به گزارش روزنامه ینی شفق این روزنامه اسپانیایی با اشاره به اینکه این پهپادها در هفته‌های اخیر پروازهای حکومت دمشق در مناطق شمالی سوریه را مختل کرده‌اند و در لیبی نیز حفتر را مجبور به نشستن پای تفاهم آتش‌بس کرده‌اند از تغییر موازنه سیاسی و نظامی‌در خاورمیانه به دلیل این پهپادها خبر داد.

این روزنامه تأکید می‌کند که ترکیه از این تکنولوژی خود که معنای درگیری‌های نظامی‌را تغییر داده است کمال استفاده تبلیغاتی را برای خود نیز انجام داده است.

این روزنامه در مورد اینکه این پهپادها توان نظامی‌روسیه در جنگ احتمالی با اوکراین را به شدت دچار فرسایش خواهند کرد نیز نوشت: این پهپادهای به عنوان یک واسطه تاکتیک جنگی تأثیر قابل‌توجهی در تضعیف توان تهاجمی‌روسیه در اوکراین خواهد داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *