• 4:58 بعد از ظهر

  • 1400-01-31

  • کد خبر: 9754

پیام تسلیت اتحادیه جوانان ترکیه به مناسبت عروج سردار حجازی

پیام تسلیت معاون اتحادیه جوانان به محمد فرازمند سفیر کشورمان در ترکیه تسلیم شد، آمده است: سردار حجازی در مقابل جبهه جنگ صهیونیسم-مسیحی پیشگام بود. با کشور برادرمان ابراز همدردی کرده و آرزوی سرسلامتی داریم. ما همواره در کنار ایران هستیم که در مقابل امپریالیسم ایستاده است.

آناج-گروه ترکیه و قفقاز؛ اتحادیه جوانان ترکیه در بیانیه‌ای، عروج سردار حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه را تسلیت گفت.

در این پیام که از سوی ابراهیم اوکان اوزکان، معاون اتحادیه جوانان به محمد فرازمند سفیر کشورمان در ترکیه تسلیم شد، آمده است: سردار حجازی در مقابل جبهه جنگ صهیونیسم-مسیحی پیشگام بود. با کشور برادرمان ابراز همدردی کرده و آرزوی سرسلامتی داریم. ما همواره در کنار ایران هستیم که در مقابل امپریالیسم ایستاده است.

یکشنبه 29 فروردین‌ماه روابط عمومی‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌در اطلاعیه‌ای از عروج سردار سرتیپ پاسدار سید محمد حسین زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پس از سال‌ها مجاهدت و تلاش خستگی‌ناپذیر در عرصه‌های مختلف پاسداری از انقلاب و نظام اسلامی، بر اثر عارضه قلبی خبر داد.

اتحادیه جوانان ترکیه یک سازمان جوانان انقلابی چپ گرا-کمالیست انقلابی است که در سال 2006 تأسیس شد و 65 باشگاه دانشجویی و انجمن از بیش از 40 دانشگاه ترکیه را تشکیل می‌دهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *