• 10:49 بعد از ظهر

  • 1400-01-25

  • کد خبر: 9519

سرمربی پاختاکور در نشست خبری؛

تساوی مقابل تراکتور نتیجه بدی نبود/ باید از اشتباهات‌مان درس بگیریم

سرمربی پاختاکور بعد از تساوی مقابل تراکتور، گفت: ما در این بازی با دو گل عقب افتادیم ولی در نهایت نتیجه بازی با تساوی به پایان رسید که نتیجه بدی نیست.

به گزارش آناج، تیم فوتبال تراکتور در اولین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل پاختاکور ازبکستان قرار گرفت که این بازی پرگل با نتیجه تساوی 3 بر 3 به پایان رسید.

پیتر هویسترا، سرمربی هلندی پاختاکور بعد از این تساوی در نشست خبری بازی اظهار داشت: در ابتدای بازی نتوانستیم عملکرد مطلوب را داشته باشیم و مدتی طول کشید تا بتوانیم به روند همیشگی خود برگردیم. در ابتدای نیمه دوم 2 گل زودهنگام دریافت کردیم و این گل‌ها باعث شد تا خودمان را پیدا کنیم.

وی افزود: بعد از دریافت دو گل به بازی برگشتیم و موفق شدیم 3 گل به ثمر برسانیم و بازگشتی خوبی داشته باشیم. ولی در نهایت گل مساوی را دریافت کردیم. البته با توجه به اینکه با دو گل عقب افتاد نتیجه تساوی در این بازی برای ما نتیجه بدی به شمار نمی‌آید.

سرمربی پاختاکور با اشاره به اشتباهات تیمش تأکید کرد: باید از اشتباهاتی که در داخل زمین در اولین خود در لیگ قهرمانان آسیا درس بگیریم و تا در بازی‌های آینده تکرار نکنیم و به نتیجه مطلوب برسیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *