• 5:43 بعد از ظهر

  • 1400-01-23

  • کد خبر: 9364

رقابت‌های دوومیدانی جایزه بزرگ مشهد؛

قهرمانی مقتدرانه پیرجهان/ هاشمی‌با کسب مدال برنز دبل کرد!

رکورددار تبریزی دوی 400 متر با مانع کشورمان موفق شد نشان طلای مسابقات بین‌المللی دوومیدانی جام امام رضا (ع) مشهد را به خود اختصاص دهد.

به گزارش آناج، در روز دوم از نخستین دوره مسابقات بین‌المللی دوومیدانی جام امام رضا (ع) که به میزبانی مشهد درحال برگزاری است، دونده آینده‌دار تبریزی خوش درخشیده و مدال طلای دوی 400 متر با مانع را از آنِ خود کرد.

مهدی پیرجهان که رکورددار کشور بوده و از او به عنوان پدیده دوومیدانی ایران و آسیا یاد می‌شود، با ثبت زمان 50.11 ثانیه موفق شد با اقتدار به مقام قهرمانی دست یافته و نشان زرین طلا را بر گردن آویزد.

در این ماده میلاد رمضانی از آذربایجان‌شرقی نیز حضور داشت که با حدنصاب 54.49 ثانیه در جایگاه ششم قرار گرفت.

در سایر مسابقات امروز و در دوی 200 متر، سجاد هاشمی‌و میلاد ناصح‌جهانی، 2 دونده دیگر استان به میدان رفتند که در پایان عناوین سوم و چهارم را به خود اختصاص دادند.

هاشمی‌در این رقابت با رکورد 21.34 ثانیه به مدال برنز رسید و پس از او ناصح‌جهانی با اختلاف 3 صدم ثانیه چهارم شد تا در یک قدمی کسب مدال از ایستادن روی سکو باز بماند.

خاطرنشان می‌شود، سجاد هاشمی‌روز گذشته در دوی 400 متر صاحب مقام نائب‌قهرمانی و نشان نقره شده بود که به این ترتیب در این مسابقات در کسب مدال دبل کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *