• 7:32 بعد از ظهر

  • 1399-12-27

  • کد خبر: 8286

اخباری: روی اشتباهات خودمان گل خوردیم/ از عملکرد بازیکنان جدید راضی نیستم

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: نمایش خوبی مقابل استقلال داشتیم و روی اشتباهات خودمان گل خوردیم.

به گزارش آناج، محمد سعید اخباری در نشست خبری بعد از شکست دو بر صفر ماشین‌سازی مقابل استقلال در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی با استقلال متفاوت از همه بازی‌هاست، اما زمانی نداشتم با بازیکنان کار کنم و فقط خواستیم با جلساتی که داشتیم با بچه‌ها صحبت کنیم. متأسفانه امروز بازی را واگذار کردیم، با وجود اینکه نمایش بدی نداشتیم و بیشتر روی اشتباهات خودمان گل خوردیم.

وی با اشاره به تغییرات ماشین‌سازی در نقل‌وانتقالات ادامه داد: بازیکنانی که اضافه شده‌اند با تفکرات مربیان قبلی اضافه شده‌اند و شناختی از آنها نداشتم. طبیعتاً از عملکرد آنها راضی نیستم. با آمدن من فقط توانستیم محمد ابراهیمی‌را جذب کنیم. ما نیاز داریم بازیکن جذب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در مورد اینکه تیمش بی‌برنامه نشان داد و چه راهکاری برای ادامه مسابقات دارند، گفت: باید بازیکن بگیریم. من در دو مقطعی به این تیم آمدم که نقل‌وانتقالات تمام شده بود. الان هم یک روز به پایان نقل‌وانتقالات باقی مانده است. بحث بی‌برنامه بودن را از اشخاص دیگری بپرسید، چون یک روز است به این تیم آمده‌ام. ماشین‌سازی در دو دیدار با حریفان مستقیم خودش نتیجه را واگذار کرده است. من سعی می‌کنم با تمرین بیشتر و جذب بازیکن شرایط تیم را بهتر کنم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *