• 2:49 بعد از ظهر

  • 1399-12-23

  • کد خبر: 8116

بازیکن بومی ماشین‌سازی در گفت‌وگو با آناج؛

پنالتی، شیرازه تیم ما را از هم پاشید/ به ماشین‌سازی آمدم تا کمک کنم

بازیکن جدید تیم فوتبال ماشین‌سازی می‌گوید این تیم هنوز 13 بازی در ادامه مسابقات لیگ برتر پیش‌رو دارد و نباید تسلیم شود.

به گزارش آناج، علی نجفی از بازیکنان جوان و بومی‌فوتبال تبریز است که در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل لیگ برتر از تراکتور راهی تیم همشهری ماشین‌سازی شده و به عضویت سبزپوشان درآمد.

او در بازی جام حذفی مقابل فولاد برای اولین بار در ترکیب اصلی ماشین‌سازی قرار گرفت که عملکرد خوبی داشت و حالا خیلی امیدوار است تا شایستگی‌هایش را در این تیم نشان دهد.

پنالتی، شیرازه تیم ما را از هم پاشید

نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ما در خصوص این مسابقه که با شکست سنگین ماشین‌سازی و حذف این تیم همراه شد، اظهار کرد: ما بازی را خوب شروع کردیم و تا دقیقه 60 تقریبا پایاپای بود ولی پنالتی شیرازه تیم ما را از هم پاشید.

وی افزود: معتقدم اگر پنالتی اتفاق نمی‌افتاد می‌توانستیم نتیجه خوبی کسب کنیم. با این حال، بازی با فولاد تمام شده و الان تمام تمرکزمان روی بازی با استقلال است. هرچند کار سختی خواهیم داشت اما امیدوارم که در این بازی جبران کنیم.

از این هم می‌توانم بهتر باشم

وی درباره عملکردش در بازی با فولاد و کسب بهترین نمره از سوی رسانه آماری متریکا نیز گفت: من از عملکرد خودم راضی بودم اما به نظرم می‌توانم خیلی بهتر از این هم ظاهر شوم. مطمئن باشید در ادامه بهتر خواهم شد.

بازیکن جدید ماشین‌سازی در واکنش به وضعیت نگران کننده تیمش خاطرنشان کرد: واقعیت این است که ماشین‌سازی تا نیم‌فصل امتیازات خوبی جمع نکرد لیکن هنوز 13 هفته باقی مانده و به هیچ وجه نباید تسلیم شویم.

هواداران حق دارند معترض باشند

نجفی با بیان اینکه هواداران صاحب اصلی تیم هستند و حق دارند که اعتراض کنند، متذکر شد: با چنین نتایجی طبیعی است که آن‌ها معترض باشند ولی باید دست به دست هم بدهیم تا سهمیه فوتبال آذربایجان در لیگ برتر را حفظ کنیم.

وی تأکید کرد: آقای پاشازاده مربی بسیار خوبی هستند و کادر فنی واقعا زحمت می‌کشند. من از تمامی‌هواداران فوتبال آذربایجان خواهش می‌کنم تا با صبر و حوصله از تیمشان حمایت کنند تا ان‌شاءالله به موفقیت برسیم.

آمده‌ام تا به ماشین‌سازی کمک کنم

این بازیکن راجع به قراردادش با ماشین‌سازی هم گفت: قرارداد من با ماشین‌سازی بصورت قرضی بوده و تا پایان فصل اعتبار دارد. چون در تراکتور بازی نمی‌رسید تصمیم گرفتم به ماشین‌سازی بیایم تا هم به این تیم کمک کنم و هم توانایی‌هایم را نشان بدهم.

نجفی در خاتمه ابراز داشت: در ماشین‌سازی فرصت بسیار خوبی دارم و با تمام توان کار خواهم کرد تا خودم را اثبات کنم. همانطور که گفتم هدف اصلی‌ام کمک به تیم شهرم است و قول می‌دهم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم بود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    تشکر – حمایت از بازیکنان بومی آذربایجان وظیفه ماست…اینها امید فوتبال تبریز هستند…با اجازه در روزنامه چاپ خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *