• 3:50 بعد از ظهر

  • 1399-12-19

  • کد خبر: 7998

دو به شـکِّ آقـا شهـرام و شـرکا!

دبیری با بحران تایید صلاحیت رو‌به‌روست. او این روزها در حالت دو به شکِّ ثبت‌نام یا انصراف قرار دارد. چراکه اگر ثبت‌نام کند و صلاحیتش رد شود، در منش سیاسی خود شکسته خورده محسوب خواهد شد.

گروه سیاسی آناج؛ یک روز به آغاز ثبت نام داوطلبین در انتخابات شورای شهر تبریز زمان باقی است. آنهایی که از مدت‌ها پیش در فکر کاندیداتوری هستند، طی یک هفته زمان مشخص شده در فرمانداری تبریز حضور خواهند یافت.

تایید صلاحیت برای شورای شهر آسان‌تر از سایر انتخابات است اما آنهایی که مشکل اساسی دارند به احتمال زیاد با نه بزرگ مواجه خواهند شد. شهرام دبیری، رئیس فعلی شورای شهر ممکن است یکی از این افراد باشد.

دبیری در ماه‌های ابتدایی سال جاری به اتهام تخلفات مالی در چند پروژه شهرداری و همچنین ابهامات موجود در پرونده فساد شورای چهارم چند روزی را به صورت موقت بازداشت شد و پس از تامین قرار وثیقه توانست آزاد شود. به گفته مسئولان قضایی استان، این پرونده همچنان باز است و تحقیقات در خصوص آن ادامه دارد.

با این حساب، دبیری با بحران تایید صلاحیت رو‌به‌روست. او این روزها در حالت دو به شکِّ ثبت‌نام یا انصراف قرار دارد. چراکه اگر ثبت‌نام کند و صلاحیتش رد شود، در منش سیاسی خود شکسته خورده محسوب خواهد شد.

علیرضا رحیمی، یار غار دبیری این روزها به صورت فعال در رسانه‌های ورزشی به کنش‌گری می‌پردازد. از رحیمی‌به عنوان جانشین دبیری در انتخابات شورا شهر یاد میشود.

حضور ناگهانی او در باشگاه تراکتورسازی و موفقیت تیم در مسابقات یکی از سکوهای پرتاب دبیری-رحیمی‌برای موفقیت در انتخابات به حساب می‌آید. او روی هواداران تراکتور حساب ویژه‌ای بازکرده و کافی است تراکتور، تا موسم انتخابات نتایج خوبی کسب کند!

شایعات خرید باشگاه توسط دبیری، یکی دیگر از اقداماتی است که او را در مظان توجه قرار می‌دهد. هرچند دبیری شایعات را رد کرده اما نیم‌نگاهی هم به تراکتور و جریان‌سازی‌اش می‌اندازد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *