• 7:11 بعد از ظهر

  • 1399-08-30

  • کد خبر: 752

توقف دقیقه آخری ماشین‌سازان مقابل میهمان ۱۰ نفره/ گاندوها از تبریز قسر در رفتند!

شاگردان وحید بیاتلو در واپسین دقایق پیروزی برابر میهمان ۱۰ نفره را از دست دادند.

به گزارش آناج، ماشین‌سازی در روزی که مقابل میهمانش ذوب‌آهن حدود ۹۰ دقیقه با یک بازیکن بیشتر بازی کرد، نتوانست از برتری عددی خود استفاده کند و در نهایت با تساوی یک بر یک متوقف شد.

در این دیدار که در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه شهید سلیمانی تبریز برگزار شد، اخراج وحید محمدزاده مدافع تبریزی ذوب‌آهن در دقیقه اول بازی که با خطای خود موقعیت مسلم گلزنی را از میزبان گرفت، میهمان را خیلی زود ۱۰ نفره کرد.

این اتفاق برنامه‌های تاکتیکی دو تیم را تحت تاثیر قرار داد و ذوبی‌ها با تجمع در زمین خودی اجازه نفوذ را به بازیکنان میزبان ندادند و نیمه اول با نتیجه بدون گل خاتمه یافت.

در نیمه دوم نیز حکایت نیمه اول ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۸۰ سبزپوشان ماشین‌سازی با یک پرتاب اوت توانستند به گل رسیده و از حریف خود پیش بیافتند.

پیمان بابایی که در این نیمه به عنوان یار تعویضی به میدان آمده بود، روی همکاری هوایی و پاسی که ایمان باصفا برای او فراهم کرد، با ضربه سر گل نخست بازی را به ثمر رساند.

اما برتری شاگردان وحید بیاتلو در بدترین زمان ممکن از کف رفت و ذوبی‌ها در دقیقه ۸۹ با حرکتی مشابه توسط سیدعبدالله حسینی گل خورده را جبران کردند.

توقف ماشین‌سازان در این دیدار خانگی نخستین امتیاز فصل را برای این تیم ثبت کرد و در سوی دیگر، گاندوها با کسب دومین امتیاز خود به نوعی از تبریز قسر در رفتند.

گروه داوری: داور وسط: حمید حاج ملک – کمک‌ها: عسگر محمدی و حامد تازه پور – داور چهارم: حامد سیری/ ناظر: فریدون اصفهانیان

اخطار: بهمن سالاری (۲۹) و اتابک زارعی (۷۵) از ماشین‌سازی و ایوان مارکوویچ (۳+۹۰) از ذوب‌آهن

اخراج: وحید محمدزاده از ذوب‌آهن (۱)

ماشین‌سازی: محمدباقر صادقی، مهدی رستمی، اصغر نصیری، سیروس صادقیان، سیدمحمد حسینی، میلاد خدایی، ایمان باصفا، وحید نعمتی، ابوالفضل رزاق‌پور، بهمن سالاری ( ۶۰- اتابک زارعی) و اکبر آفاقی (۷۵- پیمان بابایی).
سرمربی: وحید بیاتلو

ذوب‌آهن: شهاب گردان، وحید محمدزاده، مسعود ابراهیم‌زاده، فرشاد محمدی‌مهر، محمد قریشی، قاسم حدادی‌فر (۹۰ – مجتبی حق‌دوست)، ایوان مارکوویچ (۹۰- شنانی)، میلاد جهانی، دارکو بیدوف، علی دشتی (۱۰- عبدالله حسینی) و علی نبی‌زاده
سرمربی: رحمان رضایی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *