• 1:05 بعد از ظهر

 • 1399-12-05

 • کد خبر: 7226

تکمیل زنجیره ثروت در تبریز؛

اندک اندک جمع مستان می‌رسند!

آنچه از برآیند اتفاقات چند روز اخیر هویداست، رفته رفته زنجیره بهم پیوسته‌ی جریان ثروت تبریز در حال تکمیل شدن است.

گروه سیاسی آناج؛ ورود شخصیت‌های پر قدرت اقتصادی که از آنها به عنوان سرمایه‌دار یاد میشود، به عرصه تصمیم‌سازی در کشور و حمایت از آنها توسط لایه‌های پرنفوذ جامعه به یکی از پرچالش‌ترین گفت‌وشنودهای اخیر تبدیل شده است.

در برهه‌های مختلف انتخابات، هرچقدر که به رای مردم نزدیک میشویم، سایهِ روشن برخی سرمایه‌داران در کنار افراد پرنفوذ پیدا می‌شود و حمایت‌های گاه و بیگاه از افراد حواشی بسیاری ایجاد می‌کند.

آنچه از برآیند اتفاقات چند روز اخیر هویداست، رفته رفته زنجیره بهم پیوسته‌ی جریان ثروت تبریز در حال تکمیل شدن است. علی پولاد چند هفته قبل در جلسه شورای شهر تبریز حضور پیدا میکند و رئیس شورا از خدمات فرهنگی و اقتصادی او تعریف و تمجید کرده و سپس درخواست نامگذاری خیابان به‌نام او سر زبان‌ها می‌افتد.

پولاد جلسه هم‌اندیشی در هتل خود برگزار میکند و در آن جلسه با یکی دیگر از ابر سرمایه‌داران تبریز یعنی یونس ژائله دیدار میکند. اخیرا نیز تصویری از ضیافت شهرام دبیری با عظیم‌زاده تولیدکننده و تاجر بزرگ فرش در ایران منتشر میگردد.

همه اینها نشانه‌هایی از اتحاد جریان ثروتمند تبریز برای نقش آفرینی احتمالی در انتخابات پیش رو را حکایت می‌کند!

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  از این ناراحت که همه این ثروتمندان نه به فکر شهر هستند نه من و تو ، و نا گفته مشخص هست که به دنبال جریان سازی پیاده کردن افکار سومشان هستند، اینها مفتخوران سر در آخوری هستند که جیبشان ته ندارد .
  به اینها باید گفت تبریز خریدنی نیست، تمام ثروت شما روی هم به اندازه یک موزائیک شکسته تبریز هم ارزش ندارد

  نبود این شخصیتها لطمات جبران ناپذیری در این ۲ یا ۳ دهه به شهر و استان وارد کرده است استان اصفهان با کارآفرینان و سرمایه دارانش صنایع مهمی از جمله فولادسازی و زیرساخت‌های مهم توریستی را از آن خود ساخته و هیچ مهاجری اعم از سرمایه دار و یا در بخش خدماتی ندارد

  متاسفانه آگاهی شما نسبت به امور استان و مسائل جاری دیدگاه بسته ای است! آقا رضاااا
  ضمن اینکه تحلیل بسیار دقیقی بود متشکرم آناج

  آلاه بولاری بیزه چوخ گورمیسن بیزیم منطقه نه ایش گورسه بولار گورجاخ یوخسا دولت فقط بیزدن مالیات آلیر و معادن منطقه آپاریر بودجه ورنده بیز اوزگیخ
  بی دنه قطار میانادان تبریزه 25 ایلدی یتشمیب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *