• 12:19 قبل از ظهر

  • 1399-12-03

  • کد خبر: 6939

دانش‌پناه نیامده منتقد پیدا کرد؛

اقبـال زمستانی به سـرپرست جدیـد!

برخی از فعالین فرهنگی تبریز در فضای مجازی با انتقاد از سوابق مدیریتی و اجرایی دانش‌پناه او را علی‌رغم شایسته بودن مناسب سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری تبریز ندانسته‌اند.

به گزارش آناج، شهردار تبریز دوم اسفندماه در احکام جداگانه‌ای، مدیرکل امور حقوقی، مدیرکل املاک و مستغلات و سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری تبریز را منصوب کرد.

در این احکام، هادی بدری به عنوان مدیرکل جدید املاک و مستغلات، علیرضا داستان به عنوان مدیرکل امور حقوقی و  بابک دانش پناه به عنوان سرپرست جدید سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری تبریز معرفی شدند.

اما در این بین انتصاب دانش‌پناه در سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری تبریز با حواشی و انتقاداتی همراه بود. برخی از فعالین فرهنگی تبریز در فضای مجازی با انتقاد از سوابق مدیریتی و اجرایی دانش‌پناه او را علی‌رغم شایسته بودن مناسب سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری تبریز ندانسته‌اند.

بابک دانش‌پناه پیش از این معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل اوقاف آذربایجان شرقی، مدیر حراست معاونت حمل و‌نقل شهرداری، معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۵ و معاون مالی و اقتصادی و همچنین قائم مقام سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری تبریز بوده است.

برخی دیگر از فعالین فضای مجازی به مقایسه بازخوردهای انتصاب سیدقاسم ناظمی‌به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد آذربایجان شرقی و دانش‌پناه مبادرت ورزیده و همچنانی که از انتصاب ناظمی‌به عنوان متولی فرهنگ استان خوشحال بودند از بازخوردهای منفی دانش‌پناه برای فرهنگ تبریز سخن گفتند.

باید دید دانش‌پناه که اکنون سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری است، چه اقداماتی برای کم شدن انتقادات در این سازمان خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *