• 2:18 بعد از ظهر

  • 1399-08-27

  • کد خبر: 637

نظارت‌ بر اجرای محدودیت‌ها بیشتر می‌شود/ تردد شبانه در تبریز، ممنوع!

بهروز مهدوی در گفت‌وگو با آناج، در خصوص اعمال محدودیت‌های جدید از یک آذر و ضمانت‌های اجرایی آن اظهار داشت: مانند محدودیت‌های قبلی توسط اماکن، اتاق اصناف و اتحادیه‌ه‌ها انجام می‌شود و در صورت عدم رعایت محدودیت‌ها جریمه و پلمپ در انتظار آنان خواهد بود. وی با اشاره به نظارت بر اجرای محدودیت‌های جدید گفت: […]

بهروز مهدوی در گفت‌وگو با آناج، در خصوص اعمال محدودیت‌های جدید از یک آذر و ضمانت‌های اجرایی آن اظهار داشت: مانند محدودیت‌های قبلی توسط اماکن، اتاق اصناف و اتحادیه‌ه‌ها انجام می‌شود و در صورت عدم رعایت محدودیت‌ها جریمه و پلمپ در انتظار آنان خواهد بود.

وی با اشاره به نظارت بر اجرای محدودیت‌های جدید گفت: قطعا سختگیری‌ها برای حفظ جان شهروندان بیشتر از گذشته خواهد شد.

فرماندار تبریز در پاسخ به این سوال که منع تردد شبانه در تبریز اجرا خواهد شد یا خیر، عنوان کرد: مانند تمام شهرهای قرمز منع تردد شبانه در تبریز هم اجرا می‌شود و این جریمه از طریق دوربین‌ها و ثبت پلاک خودروها خواهد بود.

وی با درخواست از مردم برای متوقف کردن دورهمی‌های خانوادگی یادآور شد: منع تردد شبانه برای کاهش مهمانی‌ها و کاهش ابتلای خانوادگی است و اگر کسی در این ساعات برای مراجعه به بیمارستان و مراکز درمانی از خانه خارج شود می‌تواند با گواهی از بیمارستان جریمه خود را پاک کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *