• 1:09 بعد از ظهر

  • 1399-11-07

  • کد خبر: 4793

سردار خرّم

نشان‌گاه‌های جمهوری اسلامی/ پدر، مرید امام ؛ فرزندان، شهید راه امام

فرمانده سپاه عاشورا در دیدار با خانواده شهیدان میرزامحمدی، تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب را برای خود و پاسداران، روحیه‌بخش عنوان کرده و گفت: این خانواده‌ها نشان‌گاه‌های جمهوری اسلامی‌اند که جان و مال و فرزندان خود را برای نظام سرمایه کردند.

گروه فرهنگ پایداری آناج؛ فرمانده سپاه عاشورا در جریان دیدارهای دلنشین با خانواده معظم شهدا، اینبار سراغ پدر شهیدان محمدحسین و علی میرزامحمدی رفت و ضمن تعظیم به مقام والای شهدا از خانواده معزز آنها، تکریم بعمل آورد.

برادر بزرگ در عملیات الی بیت‌المقدس به شهادت رسید و برادر کوچکتر در ماووت. هر دو از محله “گول‌باشی”ِ کوچه‌باغ تبریز به عشق امام برخاستند و در عنفوان جوانی به معراج خود رهسپار شدند.

منزل با صفای میرزامحمدی یک صندلی داشت و پدر بزرگوار شهید، آن را برای مهمان آماده کرده بود. اما میهمان در برابر پدر سر تعظیم فرودآورد و روی زمین نشست.

پدر، مرید امام | فرزندان، شهید راه امام

آقای میرزامحمدی در همان ابتدای دیدار از ارادت قلبی و اعتقادی خود به امام راحل سخن گفت و اظهار داشت: بنده و فرزندانم با اعتقاد راسخ و به عشق امام، راهی جبهه‌های حق علیه باطل شدیم. فرزندانم به آرزوی قلبی خود رسیدند اما خداوند مرا قابل ندانست.

سردار خرّم

نشان‌گاه‌های جمهوری اسلامی

سردار خرّم در پاسخ به این ارادت بیان کرد: شهدا و خانواده معظم آنها فخر جامعه اسلامی‌هستند و امنیت، استقلال و عظمت ایران اسلامی، مدیون خانواده شهداست.

وی ادامه داد: جوانان شجاع و مبتکر دفاع مقدس حاصل تامین رزق حلال و دین‌داری خانواده‌های آنان است.

فرمانده سپاه عاشورا دیدار با خانواده شهدا و تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب را برای خود و پاسداران، روحیه‌بخش عنوان کرده و گفت: این خانواده‌ها نشان‌گاه‌های جمهوری اسلامی‌اند که جان و مال و فرزندان خود را برای نظام سرمایه کردند.

سردار خرّم، خداوند تبارک و تعالی را بزرگترین جبران‌کننده کم‌توجهی‌ها و بی‌مهری‌ها به خانواده شهدا توصیف کرد و یادآور شد: شهدا با اینکه جوان بودند، اما فکر، عمل و عقل آنها از سن شناسنامه‌ای آنها بسیار جلوتر بود.

یکی از برادران خانواده، خاطره‌ای از برادر شهید خود نقل کرد و گفت: او هر بار به تبریز می‌آمد، جراحت‌هایش معلوم بود و احتمال میداد که علت سالم ماندنش، نگرانی پدر از سلامت فرزند است. بار آخر که از میان ما رفت، رضایت کامل را از پدرش دریافت کرد و بعد رهسپار شد.

داوطلب اهدای قلب به امام خمینی(ره)

آقای میرزامحمدی(پدر شهید) در ادامه خاطره تکان‌دهنده‌ای نقل کرد و اظهار داشت: در سال58 که گفتند قلب امام مریض است، محمدحسین گفت اجازه بده به تهران بروم و قلب خود را به امام اهدا کنم!

فرمانده سپاه عاشورا در پایان دیدار، از خانواده معظم شهیدان میرزامحمدی درخواست کرد تا سربازان نظام اسلامی‌را در مسیر اعتلای کشور و انقلاب مشمول دعای خیر خود فرمایند..

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *