• 10:26 قبل از ظهر

  • 1399-11-07

  • کد خبر: 4784

خاموشی

سردرگمی مردم از زمانبندی قطعی برق تبریز؛

هر لحظه، منتظر خـامـوشی!

با اعلام برنامه قطعی برق، مشترکان خصوصا واحدهای تولیدی نمیدانند زمان خاموشی دقیقا چه ساعتی است!

به گزارش آناج، شرکت توزیع برق تبریز درحالی خبر قطعی برق در تبریز را از دیروز منتشر کرده که بسیاری از مشترکین خصوصا فعالین کسب و کار و تولیدی‌های صنعتی نسبت به زمان بندی اعلام شده گلایه‌مند هستند.

مسئولین برق تبریز قطعی‌های برق را در دو بازه صبح و بعد از ظهر در نظر گرفته‌اند و این در حالی است که اکنون، مشترکان نمیدانند زمان قطعی برق چه ساعتی خواهد بود. پیش تر در گزارشی به عواقب و خسارت‌های قطع ناگهانی برق در صنایع و واحدهای تولیدی اشاره شده بود.

فعالین عرصه صنعت در تبریز انتظار داشتند که قبل از خاموشی، زمان دقیق آن اعلام شود تا با برنامه ریزی و مدیریت تولید خود، خسارت ناشی از قطعی برق را به کمترین سطح خود برسانند، شرکت توزیع برق تبریز با ارائه برنامه کلی از خاموشی‌ها، فعالین اقتصادی را مجددا در سردرگمی‌قرار داده است.

بازه 5 ساعته خاموشی برای شهرک‌های صنعتی موجب شده که فعالیت اصلی آنها که مربوط به برق است با اخلال جدی مواجه گردد. بلاتکلیفی در واحدهای تولیدی خسارات و زیان‌های جبران ناپذیری دارد. هرچند برخی این اقدام را جهت تعطیلی واحدهای تولیدی در روز جاری عنوان کرده‌اند چراکه روز گذشته رسانه‌های استان در نقل قولی از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفته بودند که واحدهای تولیدی امروز را تعطیل کنند!

شرکت توزیع برق تبریز همچنین بازه 7 ساعته خاموشی برای مشترکین خانگی و تجاری تبریز را هم اعلام کرده که در آن تمام مناطق تبریز به مدت دو ساعت باید منتظر قطعی برق باشند. این در حالی است که در تابستان، قطعی‌‌‌های یک یا دو ساعته، با برنامه مشخص و در مناطق بخصوص تعیین شده امال میگردید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *