• 7:54 بعد از ظهر

  • 1399-11-05

  • کد خبر: 4668

عملکرد بازیکن بومی‌زیر ذره‌بین آناج/ مسلمی‌پور، نایب مطمئن در تراکتور

مدافع بومی‌تراکتوری‌ها در بازی با گل‌گهر نشان داد که می‌تواند عصای دست کادر فنی این تیم در روزهای حساس باشد.

به گزارش آناج، تیم فوتبال تراکتور در لیگ برتر بیستم نتایج پرنوسانی تا هفته دوازدهم کسب کرده است که در این بین مسعود شجاعی نسبت به علیرضا منصوریان سرمربی سابق این تیم عملکرد خوبی داشته و توانسته است رضایت هواداران را نیز جلب کند.

شجاعی در طول مدتی که هدایت تراکتور را بر عهده گرفته است از بازیکنان جوان متعددی در ترکیب تیمش استفاده کرده است و با اینکه این بازیکنان دقایق کمتری فرصت حضور در زمین بازی را یافته‌اند اما نقش موثری در ترکیب تیمشان داشته‌اند.

یکی از این بازیکنان محمد مسلمی‌پور است. مدافع چپ و بومی‌تراکتور که در زمان محرومیت این تیم از نقل‌وانتقالات به فوتبال ایران معرفی شد. او در لیگ هفدهم و درحالی که تنها 18 سال داشت اولین بازی خود را در لیگ برتر با پیراهن تراکتور انجام داد.

مسلمی‌پور که در سال‌های اخیر جزو نفرات ملی‌پوش فوتبال تبریز در تیم‌های ملی جوانان و المپیک بوده و در تیم سپاهان نیز عضویت داشته است، فصل گذشته پس از بازگشت به تراکتور به ماشین‌سازی قرض داده شد که عملکرد درخشانش در تیم همشهری باعث شد تا با پایان این قرارداد دوباره به تراکتور برگردد.

اما این بازیکن بومی‌علیرغم نمایش خوب در بازی‌های تدارکاتی، در آغاز لیگ بیستم با بدشانسی به ویروس کرونا مبتلا شده و چند بازی تیمش را از دست داد. از سوی دیگر، ترافیک بازیکن در سمت چپ تراکتور نیز او را به مهره نیمکت‌نشین تبدیل کرد.

با این وجود، با روی کار آمدن مسعود شجاعی در تراکتور، شانس به بازیکنان جوان این تیم نیز رو کرد و در همین حال محمد مسلمی‌پور روز گذشته در یک توفیق اجباری مقابل گل‌گهر از ابتدا در ترکیب تیمش قرار گرفت و توانست نمایش خوبی نیز ارائه دهد.

وی در دیدار روز گذشته به جای میثم تیموری که به دلیل مصدومیت بازی را از دست داده بود برای تیمش به میدان رفت و با بازی خوبش نشان داد که می‌تواند مهره قابل اتکایی برای تراکتورِ شجاعی بوده و در ادامه راه، کمک حال تیمش در فاز دفاعی باشد.

بازی خوب مسلمی‌پور در این دیدار موجب شد تا غیبت میثم تیموری احساس نشود. عملکردی که از حضور جانشین مناسبی برای تیموری در نیمکت تراکتور خبر داد. هرچند این بازیکن جوان امیدوار است تا جایی برای خود در ترکیب اصلی این تیم باز کند.

در واقع، عملکرد رضایت‌بخش مدافع جوان و بومی‌تراکتوری‌ها در بازی دیروز این پیام را داشت که می‌تواند عصای دست کادر فنی تراکتور در روزهای حساس باشد. به عبارتی دیگر، کادر فنی تراکتور حالا یک نایب مطمئن برای سمت چپ خط دفاعی خود دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    سلام
    زنوزی تیراختورا گلن نن باشلییب بومی اویونچولاری تیراختورا بیر باشا گتیرسیدی ایندی بیزیم غیرتلی نمونه بیر تیمی میز واریدی……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *