• 4:59 بعد از ظهر

  • 1399-10-29

  • کد خبر: 4277

نشست خبری بعد از بازی؛

فکری: روی برنامه‌های خودمان گل زدیم/ نباید دست کسی آتو بدهیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال با وجود برتری پرگل در خانه تراکتور تبریز از وجود افرادی گفت که در پی ضربه زدن به آبی‌پوشان هستند.

به گزارش آناج، محمود فکری در نشست خبری بعد از دیدار تراکتور و استقلال اظهار داشت: به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. بازی خوبی در هر دو نیمه انجام شد. شاید باد باعث شد کمی‌کیفیت بازی کم شود ولی در مجموع بازی قشنگی شد و خدا را شکر بازیکنان ما از فرصت‌ها استفاده کردند.

وی افزود: بازیکنان ما در نیمه دوم هم برنامه‌های ما را اجرا کردند و با زدن 2 گل فاصله خوبی را به وجود آوردیم. امیدوارم این روند را حفظ کنیم و هم بتوانیم در صدر بمانیم و بازی‌های بعد را هم با امتیاز کامل به دست بیاوریم.

سرمربی تیم استقلال در خصوص استفاده از 3 بازیکن در خط حمله و اینکه آیا اشتباهات تراکتور منجر به ثبت این نتیجه شد یا توانایی بازیکنان تیمش این برد را رقم زد عنوان کرد: ما برنامه داشتیم که از جلو حریف را پرس کنیم و می‌دانستیم با مهاجمانمان می‌توانیم از این قابلیت استفاده کنیم. نمی‌شود گفت روی ناتوانی حریف این نتیجه رقم خورده است. این گل‌ها روی برنامه‌های ما بود و بازیکنان ما خیلی تلاش کردند و 3 امتیاز خیلی خوب را به دست آوردیم.

فکری خطاب به هواداران استقلال گفت: هواداران باهوش باشند که خیلی‌ها از درون و بیرون می‌خواهند به تیم ضربه بزنند. ما دوست و دشمن زیاد داریم که آنها با تمام وجود تلاش می‌کنند که به تیم ضربه بزنند و کادر فنی و بازیکنان و مدیریت باشگاه را تضعیف کنند. امسال این تیم می‌تواند شرایط خوبی داشته باشد و به موفقیت برسد ولی هواداران باید باهوش باشند که آتو دست کسی ندهیم. ما همیشه با کسانی که درون تیم بودند یا بیرون تیم حضور داشتند این مشکلات را داشته‌ایم. از هواداران می‌خواهم اجازه ندهیم این آقایان به تیم استقلال ضربه بزنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *