• 16:28

  • 1401-05-27

  • کد خبر: 42532

بردیف: تراکتور واقعی را از هفته پنجم ببینید/ به بازیکنان جدید نیاز داریم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: نقل و انتقالات تیم زیر نظر من انجام می‌شود و باشگاه هر بازیکنی که خواسته‌ام را جذب کرده است.

به گزارش آناج، قربان بردیف در نشست خبری قبل بازی با ذوب آهن اصفهان، اظهار داشت: ذوب‌آهن تیم خیلی خوبی است و سازماندهی بالایی دارد. آن‌ها بلدند چطور دفاع کنند و ضدحمله بزنند. بازیکنانشان می‌‌دانند که چگونه باید در فاز دفاع و حمله شرکت کنند.

وی افزود: ما برای هماهنگ شدن با فوتبال ایران به زمان نیاز داریم. فکر کنم در پنج هفته ابتدایی شرایط مناسبی برای ادامه لیگ پیدا خواهیم کرد. ما همچنان به دنبال جذب بازیکن هستیم، اما پروسه جذب بازیکن جدید و هماهنگی آنان با تیم زمان‌بر است.

سرمربی ترکمنستانی تیم فوتبال تراکتور در خصوص شناختش از فوتبال ایران، گفت: در مقایسه با کشورهای دیگر، اینجا بازی‌ها فشار بالایی دارند. بازیکنان می‌خواهند برنده باشند. هر تیمی تاکتیک خاص خود را دارد که می‌خواهد با تکیه بر همان برنده شود.

بردیف در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود از شرایط خط دفاعی تیمش ناراضی است، یادآور شد: عملکرد دفاعی یک تیم تنها بر عهده سه یا چهار نفر نیست. دفاع تیمی برای ما مهم است، دریافت دو گل مساله منفی برای یک تیم است و به دنبال رفع این نقطه ضعف هستیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار آناج مبنی بر اینکه چهار روز به پایان نقل‌وانتقالات مانده ولی هنوز تیم تراکتور تکمیل نیست و این موضوع باعث شده تا هواداران نگران باشد، آیا در روزهای آخر نقل‌وانتقالات این تیم بازیکن جدیدی جذب می‌کند، اعلام کرد: بله ما روی این موضوع کار می‌کنیم و می‌دانیم وقت زیادی نداریم. ما نمی‌خواهیم بازیکنی بگیریم که به ما کمک نکند. ما دنبال بازیکنانی هستیم که واقعاً به ما کمک کنند. نمی‌خواهم الان اسم ببرم، ولی مطمئن باشید ما در حال کار هستیم.

سرمربی تراکتور در پاسخ به سؤال دیگر از سوی خبرنگار آناج با این عنوان که «آیا از نقل‌و‌انتقالات تیمش راضی بوده است؟» تصریح کرد: بله، اما هنوز به چند نفر دیگر نیاز داریم.

بردیف راجع به اینکه چه بازیکنانی از تیمش جدا شدند، گفت: ما به جای بازیکنانی که رفتند دنبال بازیکنان جدید هستیم. ما حدود دو سه بازیکن دیگر نیاز داریم که به تیم اضافه خواهیم کرد. ما در پروسه‌ای که داریم اگر یک بازیکن به جمع ما اضافه شود شاید آن وقت یک بازیکن را هم کنار بگذاریم.

وی درباره دلیل عدم حضور خبرنگاران در تمرینات تراکتور عنوان کرد: من مخالفتی با حضور خبرنگاران در تمرین نداشتم و حتی یک بار هم از من سؤال پرسیدند و گفتم مشکلی نیست. حتماً سیاست باشگاه بوده که شاید امکان حضور خبرنگاران در تمرین نبوده است.

سرمربی تراکتور راجع به غیبت هواداران و تاثیر آن بر کیفیت بازی تیمش تأکید کرد: بازی کردن بدون هواداران یک موضوع منفی برای تراکتور است، توضیح داد: نقش مهم هواداران را در نحوه بازی کردن تیم، می‌دانیم. حضور هواداران در کیفیت بازی تأثیر می‌گذارد.

بردیف درباره وضعیت حجت حق‌وردی هم بیان داشت: مذاکره با آقای حجت حق وردی و سایر بازیکنان را ادامه می‌دهیم و همه چیز طی چند روز آتی مشخص خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص محرومان و مصدومان تیمش، خاطرنشان کرد: بازیکن محروم و مصدوم نداریم.

وی در خصوص میزان رضایتش از بازیکنان تراکتور، گفت: عملکرد بعضی‌ها خوب بوده و برخی دیگر انتظارات را برآورده نکرده‌اند. ما برای هماهنگی به زمان نیاز داریم. باشگاه تراکتور هر کس که لازم داشته‌ام را جذب کرده است، لیستی دیگر از بازیکنان مورد نیاز را به باشگاه داده‌ام که مذاکره با آنان ادامه دارد. باشگاه من را برای جذب بازیکنی مجبور نکرده و تمامی نقل و انتقالات تیم با تصمیم من انجام می‌شود.

بردیف تشریح کرد: می‌خواهیم به آن شکلی بازی کنیم که هواداران انتظار دارند. ما باید به هماهنگی دست یابیم؛ چرا که بازیکنانی داریم که از لیگ‌های مختلف آمده‌اند و مطمئن هستم که خیلی بهتر می‌شویم.

سرمربی تراکتور خاطرنشان کرد: هر تیم برای برد بازی می‌کند و مطمئن هستم بازی سختی داریم؛ چرا که ذوب‌آهن تیم خیلی خوبی است.

وی در خصوص جذب دروازه‌بان ذخیره، توضیح داد: ما به اندازه کافی دروازه‌بان داریم و به دنبال جذب بازیکن جدید در این پست نیستیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.