• 19:30

  • 1401-05-24

  • کد خبر: 42252

فرمانده سپاه عاشورا مطرح کرد:

صبر مردم در برابر مشکلات به دلیل مدیریت جهادی است

فرمانده لشکر 31 عاشورا در جمع معاونان و روسای ادارات جمعیت هلال احمر استان اذربایجانشرقی اقدامات و عملکرد جمعیت هلال احمر را اعتماد آفرین آرامش دهنده و امید آفرین ارزیابی کرد.

به گزارش آناج، ظهر امروز سردار اصغر عباسقلیزاده فرمانده سپاه عاشورا با حضور در ساختمان دهقان فداکار در جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر آذربایجانشرقی حضور یافت. در این جلسه مدیرعامل جمعیت و چند تن از معاونین به معرفی و بیان ظرفیت ها جمعیت هلال احمر استان پرداختند.

حمید منجم با بیان اینکه جمعیت هلال احمر یک مجموعه پویا،مردم محور و داوطلب محور است و که از آن با عنوان بسیج بین المللی خدمت یاد می کنیم افزود: هلال احمر بودجه چندانی ندارد در کنار حمایت های مردمی، این تلاش ها و خدمات شبانه روزی نیروهای داوطلب است که با وقف آسایش و زندگی خود با روحیه داوطلبی موجب بروز و ظهور این مجموعه شده اند.

فرمانده سپاه عاشورا با تمجید از عملکرد شش ماهه دکتر منجم، خدمات جمعیت هلال احمر استان در ماه های اخیر را نتیجه اعتماد به جوانان در گام دوم انقلاب دانست و افزود: صبر مردم دربرابر مشکلات و نارسایی‌ها در سایه اقدامات مدیران جهادی بوده است.

اصغر عباسقلیزاده در ادامه اقدامات و عملکرد جمعیت هلال احمر در امداد رسانی به حادثه دیدگان، فریادرسی و حمایت بیماران را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی، اعتمادآفرین، امید آفرین و آرامش دهنده ارزیابی کرده و همراهی و هم افزایی دو مجموعه را برای حل مشکلات راهگشا عنوان کرد.

همچنین در پایان جلسه از سوی معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر توسط حمید منجم،مدیر عامل و مسئول دفتر نمایندگی، لباس داوطلب هلال احمر به سردار عباسقلیزاده اهدا شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.