• 18:45

  • 1401-05-21

  • کد خبر: 41921

لیگ برتر فوتسال؛

جشنواره گل لاله‌های نارنجی در هرمزگان/ مس بازهم حریفش را ۷ تایی کرد

تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در دیداری خارج از خانه به یک پیروزی پرگل دیگر دست یافت و خود را به یک قدمی صدر جدول رساند.

به گزارش آناج، هفته ششم لیگ برتر فوتسال کشور امروز (جمعه) با برگزاری ۷ دیدار همزمان از ساعت ۱۷ سپری شد ‌و تیم مس سونگون ورزقان در جدالی خارج از خانه توانست با نتیجه پرگل ۷ بر ۴ میزبانش صنایع پشتیبان هرمزگان را شکست داده و اولین باخت خانگی را به حریف خود تحمیل کند.

نماینده هرمزگان که در هفته دوم با پیروزی برابر گیتی‌پسند شگفتی‌ساز شده بود، در بازی امروز در میزبانی از دیگر تیم مدعی به دنبال خلق یک شگفتی دیگر بود اما زورش به نماینده آذربایجان و پرافتخارترین تیم مسابقات نرسید.

مسی‌ها بازی را خیلی بهتر آغاز کردند و در نیمه اول موفق شدند با برتری مطمئن ۴ بر یک به رختکن بروند. این تیم در نیمه دوم نیز با وجود جو سنگین سالن و گرمای شدید هوا، اختلاف سه گله را حفظ کرد و برای دومین هفته پیاپی با زدن ۷ گل به پیروزی دست یافت.

مهدی جاوید مرد اول این دیدار بود که در همان نیمه اول سه بار گلزنی و هتریک کرد. سالار آقاپور (۲ گل)، حسین سبزی و بلال اسماعیلی دیگر گل‌های نارنجی‌پوشان ورزقان را به ثمر رساندند.

با نتیجه بدست آمده در این دیدار، مس سونگون ۱۵ امتیازی شد و با ایستادن در جایگاه سوم، فاصله را با صدر جدول به یک امتیاز کاهش داد. صنایع پشتیبان اما ۱۰ امتیازی ماند تا به رده ششم سقوط کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.