• 6:22 بعد از ظهر

  • 1399-10-27

  • کد خبر: 4183

کاظمی

مدیرعامل شرکت توزیع برق تبریز خبرداد؛

کشف و توقیف 175 دستگاه ماینر غیرمجاز/ شناسایی 313 فقره انشعاب غیرقانونی

کشف و توقیف دستگاه‌های ارز دیجیتال غیرمجاز در حین اجرای سومین رزمایش مدیریت بار زمستانی برق انجام شده است.

به گزارش آناج، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از اجرای سومین رزمایش مدیریت بار زمستانی برق خبرداد و اظهار داشت: در این رزمایش، ۱۷۵ دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز کشف و توقیف شد.

عادل کاظمی‌با بیان اینکه این رزمایش همزمان با سراسر کشور طی روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۵ و ۲۶ دی در شرکت توزیع نیروی برق تبریز برگزار شد، افزود: در این رزمایش ۲ روزه ۱۱۲  گروه عملیاتی و نظارتی شرکت داشتند و علاوه بر کشف و توقیف این تعداد رمزارز غیرمجاز، ۳۱۳ فقره انشعاب غیرمجاز نیز شناسایی شد.

وی با توضیح اهداف این رزمایش گفت: سومین رزمایش تعمیرات مدیریت بار زمستانی با هدف مدیریت و کاهش مصرف انرژی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در راستای کاهش مصرف انرژی شبکه‌ روشنایی، شناسایی و جمع‌آوری انشعاب‌‌‌های غیرمجاز، شناسایی و جمع‌آوری دستگاه‌های استخراج رمزارزهای دیجیتال برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با بیان اینکه این رزمایش توسط معاونت بهره‌برداری و دیسپاچینگ برق تبریز برگزار ‌شد، گفت: کاهش مصرف انرژی شبکه‌ روشنایی از دیگر اهداف این رزمایش بود.

کاظمی، با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق تبریز حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار مشترک دارد،  ادامه داد: در این راستا پنج هزار و ۳۰۰ کیلووات ساعت از محل ساعت فرمان‌های تنظیم شده، ۵۰ کیلووات معابر بین شهری و ۱۰۰ کیلووات از روشنایی میادین و پارک‌ها توسط ۶۴ گروه عملیاتی تعدیل شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *