• 14:32

  • 1401-05-18

  • کد خبر: 41732

سنگربان جوان تبریزی در گفت‌وگو با آناج؛

سومدیریت برخی افراد باعث وضعیت فعلی ماشین‌سازی شد

دروازه‌بان بومی و جوان ماشین‌سازی معتقد است سومدیریت برخی افراد به اصطلاح مدیر باعث وضعیت فعلی این تیم قدیمی شده است.

عرفان اکرمی در گفت‌وگو با آناج در خصوص اتفاقاتی که برای ماشین‌سازی در فصل گذشته رخ داد، اظهار داشت: ماشین‌سازی تیم ریشه‌دار و بزرگی است اما متاسفانه سومدیریت برخی از افراد به اصطلاح مدیر باعث شد تا این تیم در آستانه انحلال و نابودی قرار بگیرد.

وی درعین حال گفت: با اینکه بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی درنهایت به ضرر ماشین‌سازی شد اما توفیق اجباری و فرصتی برای خیلی از بازیکنان بومی و مستعد تیم‌های پایه بود تا استعدادشان را شکوفا کرده و خود را به فوتبال ایران معرفی کنند.

دروازه‌بان تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز خاطرنشان شد: 6 نفر از بازیکنان ماشین‌سازی به اردوی تیم ملی دعوت شدند و من هم در لیست دعوت‌‍شدگان مهدی مهدوی‌کیا بودم و اردوی بسیار خوبی را هم سپری کردیم.

اکرمی بیان داشت: بسیاری از بازیکنان فصل گذشته ماشین‌سازی به تیم‌های لیگ برتری از جمله گل‌گهر سیرجان، نفت مسجدسلیمان یا تیم‌های دسته یکی مثل سایپا، شمس‌آذر قزوین، تیم یزد و سایر تیم‌ها منتقل شدند.

وی درباره وضعیت خودش برای فصل آینده اعلام کرد: از چند تیم دسته یکی و دسته دومی پیشنهاد دارم و فعلا تمریناتم را به صورت انفرادی برگزار می‌کنم و امیدوارم که بهترین انتخاب را داشته باشم.

این بازیکن تبریزی با تأکید بر اینکه ماشین‌سازی غنیمت بزرگی برای ما شد، ابراز نمود: امیدوارم مسئولان به داد ماشین‌سازی برسند، چون حذف نام بزرگ این تیم باعث ناراحتی مردم ورزش دوست آذربایجان می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.