• 08:50

 • 1401-05-16

 • کد خبر: 41495

خبر مهم با چاشنی دلجویی؛

قلم قرمز بردیف در لیست تراکتور جا باز می‌کند

سرمربی تراکتور به بازیکنانش اعلام کرد که طی روزهای آتی نام چند نفر را از لیست خارج می‌کند.

به گزارش آناج، تمرینات تراکتور پس از اتمام اردوی ترکیه و استراحتی دو روزه، روز گذشته دوباره در تبریز استارت خورد و قرار است سرخ‌پوشان تا فردا در دو نوبت به صورت فشرده صبح و عصر به تمرین بپردازند و روز عاشورا را گویا قربان بردیف برای شاگردانش تعطیل اعلام کرده است.

تمرین نخست تراکتوری‌ها تحت تاثیر اخبار فضای مجازی و رسانه‌های طرفداری این تیم قرار داشت که چند روزی است قضیه خط خوردن نام چند نفر از لیست قرمزها را مخابره می‌کنند. اما نکته مهم اینکه گویا این اخبار درگوشی حالت رسمی پیدا کرده و از زبان قربان بردیف به بازیکنان تیمش منتقل شده است.

گویا بردیف قبل از آغاز تمرین بازیکنان تیمش را دور خود جمع و با توضیحی آمیخته به دلجویی اعلام کرده نام چند نفر را در روزهای آتی اعلام خواهد کرد که راهشان از تیم محبوب پرشورها جدا خواهد شد.

طبق شنیده‌ها، سرمربی ترکمن نام سه نفر را قطعا از لیست خارج خواهد کرد که البته نفر چهارم نیز ممکن است به این جمع اضافه شود. گفته می‌شود دو تن از این نفرات محمدرضا خانزاده و مرتضی خراسانی دو خرید ابتدایی تی‌تی‌ها قبل حضور بردیف هستند که با مصدومیت نیز دست به گریبان شده‌اند.

همچنین تراکتوری‌ها سخت به دنبال دروازه‌بان دوم برای تیمشان هستند و در صورت حصول توافق و خرید یار جدید در این پست، یک دروازه‌بان نیز از بین چهار دروازه‌بان کنونی پرشورها خط خواهد خورد. گفتنی است تمرین امروز تراکتور با حضور همه نفرات برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  تراکتور الان دو جای خالی داره بهتره عبدالله حسینی،ثاقبی و عباسی رو کنار بزنه و تو پستایی که کیفیت نداره و حتی بازیکنم نداره و بالانس نیس ۵ تا خرید جدید بکنه
  تراکتور تیم فعلیش الان بزور بتونه سهمیه بگیره
  دفاع وسطاش کیفیت ندارن بهتره محمد نادری رو حتما بخره یکم اوصاع دفاع رو بهتر میکنه حیف این هزینه ها مثل زمان تونی بخاطر نداشتن دفاع وسط با کیفیت هدر بره
  دروازبان ذخیره اسمایی که مطرح میشن برای یه ذخیره بودن خوبه
  دفاع راست
  مهاجم خارجی
  هم باید بخریم تا بالانستر و کیفیت بهتر بشیم
  و بنظرم بهتره به عزت الهی رو زیاد فکر نکنن بهش چون تو پستش بازیکن زیاد داریم خرید اون یه شو تبلیعاتی تا نیاز فنی،وینگر چپ ما با وجود عباسی کیفیت نداره عباسی رو کنار بزنه میلاد جهانی و مهرداد محمدی خوبن که یکیشو بخره
  ماها که هواداریم امیدوارم حداقل اناج شما خبرنگارا خواسته های هوادارو پیگیری کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.