• 2:50 بعد از ظهر

  • 1399-10-25

  • کد خبر: 4057

مدیر فنی و اجرایی باشگاه دبیری؛

در سخت‌ترین گروه قرار گرفتیم/ هدف‌مان فقط صعود است

مدیر فنی و اجرایی باشگاه دبیری تبریز می‌گوید که تیم نونهالان این باشگاه در سخت‌ترین گروه مسابقات لیگ برتر قرار گرفته است.

به گزارش آناج، رسول محمدپور در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: تیم دبیری تبریز در لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور با تیم‌های کیا تهران، مهدیه تبریز، ملوان انزلی، شهرداری اردبیل و عقاب لنگرود در گروه 3 مسابقات قرار گرفته است.

وی اذعان داشت: در سخت‌ترین گروه مسابقات لیگ قرار گرفتیم، اما این خللی در هدف‌مان که صعود است ایجاد نخواهد کرد.

مدیر فنی و اجرایی باشگاه دبیری تبریز خاطرنشان شد: تیم کیا در این چند سال نشان داده است که همیشه از تیم‌های مدعی کشور بوده و به نوعی تیم ملی نونهالان محسوب می‌شود و تیم‌‌‌های ملوان انزلی و مهدیه تبریز هم از حریفان سنتی تیم دبیری بوده و بارها با این دو تیم مدعی بازی کرده‌ایم.

محمدپور گفت: با حمایت خانواده دبیری، تیم نونهالان این باشگاه امسال از مدعیان بوده و هدف‌مان صعود از این گروه است. قطعا با تلاش بازیکنان، مربیان و سایر عوامل باشگاه، به این موفقیت دست خواهیم یافت.

وی افزود: تیم 15 سال دبیری هم که در مسابقات مرحله دوم مسابقات مناطق کشوری حضور خواهد یافت، هدف‌مان کسب سهمیه لیگ برتری دیگر برای باشگاه است.

مدیر فنی و اجرایی باشگاه دبیری تبریز در پایان ابراز داشت: از مدیریت باشگاه و کادر فنی تیم‌ها و همچنین از رحمان یاوران که سرپرستی تیم‌ها را برعهده دارد، بینهایت سپاسگزارم.

گفتنی است؛  مسابقات لیگ برتر نونهالان در گروه‌های مختلف به صورت رفت و برگشت برگزار و تیم‌های اول و دوم هر گروه به مرحله بعدی صعود خواهند کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *