• 14:36

  • 1401-04-11

  • کد خبر: 38531

تقی‌پور: به اهداف‌مان در اردوی تهران رسیدیم/ مذاکره مس با چند بازیکن جدید

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان از تلاش این تیم برای جذب چند بازیکن دیگر تا شروع مسابقات لیگ برتر خبر داد.

به گزارش آناج، اسماعیل تقی‌پور با ابراز رضایت از اردوی تدارکاتی مس سونگون در تهران گفت: بعد از اردوی پرفشاری که در ورزقان داشتیم، در تهران سعی کردیم تا با انجام تمرینات تاکتیکی و برگزاری سه دیدار دوستانه، تیم را کم کم در شرایط بازی قرار دهیم. خوشبختانه به اهدافی که داشتیم دست یافتیم و در بازگشت از تهران، آخرین تمرینات پیش فصل را انجام می‌دهیم تا به امید خدا قدرتمندانه وارد مسابقات شویم.

وی در مورد عملکرد نقل‌وانتقاداتی باشگاه تأکید کرد: بر اساس سیاست‌های باشگاه و نیازهایی که داشتیم، در بازار نقل‌وانتقالات حضور یافتیم و نفراتی را به خدمت گرفتیم و با چند نفر هم در حال مذاکره هستیم که تکمیل‌کننده تیم موردنظرمان باشند. با ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان پای به مسابقات می‌گذاریم و کسب موفقیت برای شاد کردن دل مردم خطه آذربایجان مهم‌ترین هدف ماست.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان صحبت همایش را خطاب به هواداران و اهالی ورزش ادامه داده و گفت: از ورزش دوستان و هواداران درخواست می‌کنم که تیم ما را به عنوان عضو کوچکی از ورزش آذربایجان از حمایت‌های خود بهره‌مند کنند چون پشت ما به حمایت‌های معنوی آنها گرم است. دوست داریم نماینده شایسته‌ای برایشان باشیم و دوباره به کمک هواداران، جام را به خانه برگردانیم.

تقی‌پور در مورد میزان رضایتش از شرایط جسمانی و روحی شاگردانش یادآور شد: شرایط تیم رضایت‌بخش است و بچه‌ها از نظر روحی شرایط بسیار خوبی دارند. از نظر فنی و جسمانی هم تا روز مسابقه اول، تلاش خواهیم کرد تا آنها را به بهترین و بالاترین کیفیت ممکن برسانیم.

انتهای پیام/ د

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.