• 16:06

  • 1401-04-08

  • کد خبر: 38321

رئیس بنیاد مسکن عامل عقب ماندگی شهرستان های منطقه است/ وزیر جهاد شبکه مافیای پیرامون خود را پاکسازی کند

نماینده مردم کلیبر در مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: شبکه مافیای پیرامون خود را پاکسازی کنید، اینکه توزیع نهاده های دامی سروسامان نمی گیرد، علتش را در همین شبکه ها جستجو کنید، تلاش کنید به معنای واقعی وزیر باشید.

 به گزارش آناج، حسین حاتمی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 8 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با گرامیداشت هفته قوه قضائیه خطاب به رئیس جمهور گفت: در سفرهای استانی بخشی از اعتبارات و تخصیص ها باید براساس میزان محرومیت ها باشد، پروژه ها تمام و نیمه تمام معمولا در شهرستان برخوردار می باشد، محرومیت را به مظلومیت تبدیل نکنید.

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس یازدهم خطاب به رئیس بنیاد مسکن افزود: حدود یک چهارم روستاهای استان آذربایجان شرقی در حوزه انتخابیه بنده می باشند و شما عامل عقب ماندگی آنها هستید! اگر می خواهید شاهد ادعاهای ما باشید به این شهرستان ها سفر کنید.

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: شبکه مافیای پیرامون خود را پاکسازی کنید، اینکه توزیع نهاده های دامی سروسامان نمی گیرد، علتش را در همین شبکه ها جستجو کنید، تلاش کنید به معنای واقعی وزیر باشید. همچنین آهنگ کند انتصابات در مجموعه هلدینگ های اقتصادی باید اصلاح شود، به طوری که چندین هلدینگ با دو هیات مدیره و سرپرست اداره می شوند. آقای رئیس جمهور به دولتمردان خود یادآور شوید که رسالت اصلی آنها کشورداری است نه تجارت.

حاتمی خطاب به رئیس قوه قضائیه گفت: درد دل های برآمده از آه و فغان موکلان از زبان نمایندگان ملت را بشنوید. آبگرم متعلق و صدها انسان متضرر و مردم در این پرونده را بارها و بارها از این تریبون فریاد زده ام، به احترام شهید والامقام آیت الله بهشتی، مظلومیت ما را بشنوید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.