• 15:56

  • 1401-04-08

  • کد خبر: 38303

آناج گزارش می‌دهد:

ماجرای اعتراض اهالی کرکج چیست؟/وعده‌ای که یک سال است عملی نشده است

اهالی کرکج در اعتراض به عدم ساخت پل روگذر در این محل اقدام به بستن این مسیر کردند.

به گزارش آناج، صبح امروز اهالی کرکج در اعتراض به عدم ساخت پل روگذر یا دوربرگردان بار دیگر مسیر ورودی تبریز نرسیده به سه راهی اهر را مسدود کردند تا شهرداری تبریز پاسخگوی مساله باشد.

آبان ماه سال گذشته هم اهالی کرکج به دلیل عدم اعتنای شهرداری تبریز به ساخت این پل روگذر و افزایش تصادفات و فوت اهالی در این محل اقدام به بستن این مسیر کرده بودند که با حضور شهردار منطقه و مسئولین با اقناع مردم این مسیر باز شد.

اما پس از این اتفاق شهرداری تبریز با انتشار بیانیه‌ای به مساله پاسخ داد، در این بیانیه آمده است:

این پروژه که در محدوده شهرداری منطقه ۵ واقع شده است به صورت دوربرگردان  با هدف تسهیل ترافیک و عبور و مرور برای اهالی کرکج احداث می شود.

ایجاد دسترسی مناسب به بدنه بافت صنعتی موجود در آن منطقه از دیگر اهداف پروژه است که به کارفرمایی شهرداری منطقه ۵ و توسط سازمان عمران در حال اجرا است.

جابجایی تیرهای برق در ضلع جنوبی پروژه، اخذ مجوز ترافیکی، تعیین تکلیف تاسیسات زیرزمینی موجود در محل فونداسیون پایه‌ها و برداشتن معارضان پروژه شامل ساختمان ترانس برق، ساختمان‌های تملک نشده و همچنین جابجایی درختان موجود در محل پروژه از جمله فعالیت‌هایی است که در این پروژه انجام شده است.

این پروژه طبق زمانبندی اجرا و قابل بهره‌برداری خواهد بود.

اما پیگیری‌های خبرنگار آناج از شهرداری بی نتیجه مانده و تا به این لحظه هیچکدام از مسئولین پاسخی در خصوص زمان اتمام این پروژه نداده‌اند.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.