• 7:32 بعد از ظهر

  • 1399-10-21

  • کد خبر: 3751

نشست خبری بعد از بازی؛

ربیعی: در روزی که خوب نبودیم، بردیم/ جایگاه ماشین‌سازی قعر جدول نیست

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: در بازی امروز مقابل ماشین سازی چند اشتباه داشتیم، اما توانستیم به پیروزی برسیم.

به گزارش آناج، محمد ربیعی پس از پیروزی یک بر صفر تیم مس رفسنجان مقابل ماشین سازی تبریز در هفته یازدهم رقابت‌‌‌های لیگ برتر باشگاه‌‌‌های کشور در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: به تیم ماشین‌سازی خسته نباشید می‌گویم. بازی خوب و جنگنده و دونده و فشرده‌ای را شاهد بودیم. در نیمه اول اصلاً خوب نبودیم و می‌دانستیم چنین شرایطی برای ما پیش خواهد آمد.

وی ادامه داد: ماشین‌سازی فشرده بازی می‌کند و فرصت زیادی به حریف نمی‌دهد. ما این شرایط را می‌دانستیم و با این وجود چند اشتباه فردی هم داشتیم. در نیمه دوم بهتر شروع کردیم و برخی مواقع مجبور شدیم با تمام توان حمله کنیم و این موضوع باعث شد یک فرصت به حریف هم بدهیم. خوشحالم بازیکنان ذخیره به کمک ما آمدند.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: این پیروزی خیلی برای ما ارزشمند بود، چون ماشین‌سازی تیم سختی بود. وظیفه می‌دانم در روزی که خوب نبودیم اعلام کنم که خوب نبودیم. در مقابل تیم ماشین‌سازی جنگنده و پرتلاش ظاهر شد. فضایی در تیم ما هست که همه یکدل شده‌اند و این موضوع به ما کمک می‌کند. بازیکنان از نظر ذهنی در شرایط خیلی خوبی هستند و به همین دلیل بازیکنان جایگزین هم با تمام وجود بازی می‌کنند. خوشحالم که فراز گل زد، چون تحت فشار بود. امیدوارم در ادامه هم اتفاقات خوبی برای او رخ دهد.

ربیعی خاطرنشان کرد: بازی را با روش 4-4-2 شروع کردیم و هدف‌مان رسیدن به عمق دفاع حریف بود. بد نبودیم، اما نیمه اول خوبی را پشت سر نگذاشتیم. در یک صحنه هم آوخ حرکت کرد و به نظرم صحنه مشکوکی بود که البته باید فیلم بازی را ببینم و سپس اظهار نظر کنم. در طول بازی چند بار ترکیب خود را تغییر دادیم، اما برای رسیدن به 3 امتیاز عجول نبودیم.

وی افزود: بازی مقابل تیم‌هایی مثل ماشین‌سازی بسیار سخت است. جایگاه ماشین‌سازی در انتهای جدول نیست، چون خوب پرس می‌کند و در حملات خطرناک است. خوشحالم در روزی که خیلی خوب نبودیم هم 3 امتیاز کامل را گرفتیم. این برای شخصیت تیم خیلی خوب است. نگاه ما به مس باید مانند تیمی‌باشد که تازه لیگ برتری شده است.

ربیعی اظهار داشت: در 5 بازی اخیر موفق به کسب 10 امتیاز شده ایم و این همان نویدی است که داده بودم. شبانه روزی کار می‌کنیم و خوشحالم که فشار کنونی با ثبات تیم پشت سر گذاشته خواهد شد. افتخار می‌کنم که شهروند افتخاری رفسنجان هستم و خوشحالی این مردم، خوشحالی من است. از اینکه آرزوی 15 ساله آنها را به واقعیت تبدیل کردم خیلی خوشحالم و حالا تلاش می‌کنم این تیم را در لیگ برتر نگه داریم تا باشگاه مس به یکی از تیم‌‌‌های خوب ایران تبدیل شود.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان خاطرنشان کرد: تشکر ویژه‌ای از شاگردانم دارم که همه آنها در جهت تیم بودن قدم بر می‌دارند. در بازی قبلی در دقیقه 93 نتیجه را تغییر دادند. این موضوع را هم باید بگویم که ما در هفته جاری بازدیدی از یک مجموعه خیریه داشتیم؛ بانوانی در این مجموعه بودند که با دست‌های خود لباس می‌دوختند و افتخار می‌کنیم که لباس آنها را به تن کنیم، چون معتقدم آنها قهرمان واقعی هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *