• 7:25 بعد از ظهر

  • 1399-10-21

  • کد خبر: 3749

نشست خبری بعد از بازی؛

اخباری: روی یک توپ مُرده گل خوردیم/ می‌توانیم جبران کنیم

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: برابر مس رفسنجان فرصت‌ها را با بی‌دقتی از دست دادیم و روی یک توپ مُرده گل خوردیم.

به گزارش آناج، محمدسعید اخباری پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال ماشین‌سازی مقابل مس رفسنجان در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: به مس رفسنجان تبریک می‌گویم. جمله‌ کلیشه‌ای داریم که اگر از فرصت‌ها استفاده نکنید، ضربه می‌خورید. بازی تاکتیکی بود و در نیمه اول موقعیت داشتیم که با بی‌دقتی از دست دادیم.

وی افزود: در نیمه دوم، با وجود اینکه مس رفسنجان بازیکنان خوبی دارد و دست و بال‌شان برای انتخاب بازیکن بازتر بود، بازهم توانستیم بازی را کنترل کنیم ولی متأسفانه روی یک اشتباه فردی و تعللی که در خط دفاع داشتیم، گل حریف به ثمر رسید. همه دیدید که چطور موقعیت ایجاد کرده و موقعیت ندادیم. امیدوارم با اعتماد به نفس بیشتر در بازی‌‌‌های بعدی جبران کنیم. امروز باید برنده می‌شدیم و مساوی راضی‌مان نمی‌کرد اما یک مقدار در تمام کردن ضربات مشکل داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در خصوص اعتراضش به عدم رعایت بازی جوانمردانه حریف گفت: من اعتراض نکردم و مربی حریف بود که اعتراض کرد. شاید ما هم گل می‌زدیم، صحبت‌های‌مان تغییر می‌کرد. این مسئله طبیعی است و گِله‌ای نداریم. در استان کرمان کار کرده‌ام و فصل گذشته افتخار آن را داشتم که در گل‌گهر باشم. فکر کنم استان کرمان در هفت رده مختلف تیمداری می‌کند و جای خوشحالی دارد تیم‌های صنعتی در فوتبال هزینه می‌کنند. مس برابر حریفان قبلی با موقعیت‌های پرفشار بازی کرده بود، اما ما کمترین موقعیت را دادیم و بیشترین فرصت را ایجاد کردیم. بچه‌های ما بی‌دقتی کردند، ولی با این حال خیلی دویدند.

اخباری تصریح کرد: اگر ورزشگاه چمن طبیعی داشت زیبنده‌ استان بود. بازی در چمن مصنوعی خیلی سخت است. به بچه‌های خودمان خسته نباشید و مطمئنم از بازی‌های بعد می‌توانیم جبران می‌کنیم.

وی در مورد مس رفسنجان یادآور شد: مس یک تیم خیلی خوب و  کادر فنی خوبی دارد. تیم پرمهره و دارای امکانات از لحاظ سخت افزاری و جای شکرگذاری دارد که تیم‌های متمول در لیگ برتر هزینه می‌کنند و فوتبال را به سمتی ببرند که بازیکنان آرامش داشته باشند. با این وجود، به لحاظ فنی و با توجه به جایگاه دو تیم، خودشان می‌دانند که ما تیم برتر زمین بودیم. فوتبال همین است و یک لحظه ممکن است ضربه بخورید. روی یک توپ مُرده تعلل کردیم و فکر می‌کردیم به اوت می‌رود، اما گل می‌خوردیم. ما مربیان دهه شصتی هستیم، اما محمد ربیعی باتجربه است و دو تیم را به لیگ برتر آورده است.

اخباری در خصوص داوری بازی گفت: بهتر است درباره داوری صحبت نکنیم. برخی مواقع کاری به صحنه خاص نداریم و با نوع مدیریت داور کار داریم. بهتر است در این زمینه کارشناسان نظر دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    کار ماشین سازی پارسال که 2بر صفر تراکتور را برد تمام شد. زنوزی به عمد قصد نابودی تیم ماشین سازی را دارد. هواداران این تیم محبوب باید زنوزی را تحت فشار قرار دهند تا اینگونه با اعتبار تیم بزرگ ماشین سازی بازی نکند.شعار هواداران تیم ماشین سازی : زنوزی حیا کن ماشین سازی را رها کن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *