• 07:59

  • 1401-03-29

  • کد خبر: 37409

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی:

به شرکت های دانش بنیان در آذربایجان شرقی زمین می دهیم

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی از اعلام آمادگی برای واگذاری زمین صنعتی به شرکت‌های دانش‌بنیان در شهرک‌های صنعتی بعثت و اسکو در راستای تحقق شعار سال خبر داد.

به گزارش آناج، سیدمرتضی نیرومند اسکویی ظهر امروز در جمع خبرنگاران از واگذاری زمین صنعتی به شرکت‌های دانش بنیان خبر داد و اظهار کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان با حمایت‌هاى مشاور فناورى و نوآورى استاندار آذربایجان شرقى در نظر دارد نسبت به واگذاری زمین به شرکت‌های دانش بنیان در شهرک‌های صنعتی اسکو و بعثت اقدام کند.

وی افزود: با توجه به دستورالعمل بهره برداری از زمین اعیانی و تاسیسات شهرک‌ها و نواحی صنعتی، صنفی و فناوری در سال ۱۴۰۱ مشوق‌های در نظر گرفته شده برای شرکت‌های دانش بنیان می‌توان به جمعاً تا سقف ۱۰ درصد در کل مبلغ می‌توان اشاره کرد.

نیرومند اسکویی با اشاره به مصوبه جلسه هیات مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران درباره بسته حمایتی از واحدهای دانش بنیان و صنایع پیشرفته گفت: در حمایت از فعالیت‌های دانش‌بنیان  و فناورانه برای اراضی با مساحت بیش از ۳ هزار مترمربع ۱۰ درصد نقدی و اقساط ۴۸ ماهه با تنفس ۶ ماهه در پرداخت اقساط و با مساحت کمتر از ۳هزار مترمربع ۱۰ درصد نقدی و اقساط ۴۲ ماهه با تنفس ۶ ماهه در پرداخت اقساط در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.