• 09:09

  • 1401-03-28

  • کد خبر: 37322

آناج گزارش می‌دهد؛

روزهای نگران کننده پرشورها/ دور باطل سوءمدیریت در تراکتـور

پروسه انتخاب سرمربی برای تراکتور کش‌وقوس عجیبی پیدا کرده و وضعیت این تیم برای فصل آینده فعلا مشخص نیست.

به گزارش آناج، پروسه انتخاب سرمربی جدید تراکتور کش‌وقوس زیاد و البته عجیبی پیدا کرده و آخرین وعده “علی خطیر” مسئول نقل‌وانتقالات این تیم هم که اعلام کرده بود سکاندار تراکتور تا آخر هفته معرفی می‌شود، با پایان هفته عملی نشد تا این تیم کماکان بلاتکلیف بماند.

این درحالی است که با اعلام سفر قربان بردیف به ایران از سوی باشگاه تراکتور به عنوان گزینه نهائی این باشگاه انتظار می‌رفت تا وی به عنوان سرمربی جدید پرشورها معرفی شود اما با گذشت سه روز از حضور او در کشور و علیرغم اخباری مبنی بر توافقات اولیه، هنوز مذاکرات به امضای قرارداد منتج نشده است.

در این میان، بازار گمانه‌زنی‌ها هم راجع به انتخاب سرمربی تراکتور در گرم‌ترین روزهای تبریز داغ است؛ از واهمه مسئولان تراکتور در برابر حجم گسترده انتقادات به انتخاب بردیف تا شرط و شروط این سرمربی ترکمن درباره مسائل مالی و نقل‌وانتقالات که تاکید بر بستن تیم قدرتمند بوده است.

درهمین حال، خبرهایی هم درخصوص بازگشت قربان بردیف به روسیه وجود دارد و گفته می‌شود او از مسئولان تراکتور وقت گرفته تا پس از بررسی همه جوانب پاسخ نهائی‌اش را اعلام کند. خبرهایی که با توجه به خواب رسانه رسمی باشگاه تراکتور و عدم دسترسی به مسئولان این تیم پیگیری صحت و سقم آن‌ها عملاً غیرممکن است.

مورد دیگری که در حواشی پیش‌فصل تراکتور بسیار جای تاسف دارد، دعوای زرگری بین پیشکسوتان این تیم است و مهمتر از همه سکوت “پیشکسوتان واقعی” در برابر اتفاقاتی است که تی‌تی‌ها را از وضعیت تیم محبوب‌شان برای فصل آینده بسیار نگران کرده و بار دیگر آتش اعتراض‌ها را شعله‌ور نموده است.

و این قصه تلخ که تیم محبوب فوتبال آذربایجان همچنان قربانی سوءمدیریت بوده و اتفاقات فصل گذشته درحال تکرار است. مهمتر از همه مسائل نیز فرصت‌سوزی تراکتور در نقل‌وانتقالات است که در ایستگاه ندانم‌کاری و بی‌کفایتی مسئولانش متوقف شده و رقبا با تمام قدرت در حال پاروی بازار و بازیکنان باکیفیت هستند!

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    الله لعنت السین زنوزی،،مسیولار گرح باشگاهی بو خائنن الینن الالار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.