• 1:41 بعد از ظهر

  • 1399-10-21

  • کد خبر: 3713

جدال فینال‌گونه ماشین‌سازان در رفسنجان/ طلسم بالاخره باطل می‌شود؟

ماشین‌سازان در دیداری 6 امتیازی و سرنوشت‌ساز رودرروی میزبان خود مس رفسنجان قرار می‌گیرند.

به گزارش آناج، ماشین‌سازی تبریز از ساعتی دیگر در آغاز هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال و در دیداری حساس مقابل میزبانش مس رفسجان صف‌آرایی می‌کند.

این دیدار تقابل تیم‌های قعرنشین و سیزدهم مسابقات است؛ ماشین‌سازی با 3 امتیاز در قعر جدول حضور دارد و مس رفسنجان با 9 امتیاز در سه رده بالاتر.

با توجه به شرایط جدول، این بازی 6 امتیازی بوده و نتیجه آن تاثیر بسزایی در سرنوشت دو تیم خواهد داشت و از همین رو است که به عنوان فینال یاد می‌شود.

ماشین‌سازان در صورت پیروزی امیدوارانه‌تر از همیشه به ادامه مسابقات خواهند نگریست و تیم رفسنجانی نیز با برد می‌تواند خود را از تیم‌های انتهای جدولی جدا کند.

بدون شک کار شاگردان سعید اخباری در این دیدار خارج از خانه سخت خواهد بود و باید دید که آیا سبزقبایان بالاخره طلسم نبردن‌های خود را باطل می‌کنند یا خیر؟

قابل یادآوری است که فصل گذشته تیم گل‌گهر سیرجان نیز وضعیت مشابهی با ماشین‌سازی داشت که با بازگشت به مسابقات توانست در لیگ برتر ماندنی شود.

نکته جالب اینکه نماینده سیرجان برای کسب اولین برد تا هفته یازدهم صبر کرد و جالب‌تر اینکه روند پیروزی‌های این تیم در دیدار با ماشین‌سازی کلید خورد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *