• 11:59

  • 1401-03-23

  • کد خبر: 37023

لیگ برتر فوتسال قرعه‌کشی شد/ مسیر آسان مس سونگون در آغاز فصل جدید

قرعه‌کشی فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور با حضور نمایندگان باشگاه‌ها برگزار شد.

به گزارش آناج، مراسم قرعه‌کشی بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور روز گذشته با حضور سرپرست سازمان لیگ فوتسال و نمایندگان باشگاه‌ها به میزبانی باشگاه فولاد زرند کرمان برگزار شد.

اما این قرعه‌کشی در حالی انجام شد که هنوز وضعیت دو تیم صعود کننده از لیگ دسته یک به لیگ برتر مشخص نیست.

طبق قرعه، تیم مس سونگون ورزقان تنها نماینده استان آذربایجان‌شرقی و پرافتخارترین تیم فوتسال کشور در گام نخست به مصاف زندی بتن کلاردشت خواهد رفت.

با توجه به برنامه اعلام شده، نارنجی‌پوشان در آغاز لیگ برتر با قرعه آسانی روبرو هستند و کار دشوار این تیم در هفته‌های پایانی است که با مدعیان رودررو می‌شوند.

برهمین اساس، دیدار الکلاسیکوی فوتسال کشور نیز میان دو تیم همیشه مدعی مس سونگون و گیتی‌پسند در هفته ماقبل آخر برگزار خواهد شد.

مس سونگون در فصل گذشته پس از 4 قهرمانی پیاپی به مقام نائب قهرمانی بسنده کرد و در فصل جدید با هدایت اسماعیل تقی‌پور سرمربی بومی به دنبال بازگشت به ریل قهرمانی است.

برنامه کامل مسابقات لیگ برتر فوتسال تا نیم‌فصل بدون زمانبندی و تعیین تیم‌های میزبان و میهمان به شرح زیر است:

هفته اول

صنایع گیتی پسند اصفهان – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
تیم اول لیگ یک – چیپس کامل مشهد
فولادزرند ایرانیان – فرش آرا مشهد
زندی بتن کلاردشت – مس سونگون ورزقان
کراپ الوند ایرانیان – قند کاترین آمل
سن ایچ ساوه – مقاومت البرز
مجتمع فردوس قم – تیم دوم لیگ یک

هفته دوم

تیم اول لیگ یک – فولاد زرند ایرانیان
چیپس کامل مشهد – مس سونگون ورزقان
فرش آرا مشهد – کراپ الوند ایرانیان
زندی بتن کلاردشت – مقاومت البرز
قند کاترین آمل – مجتمع فردوس قم
سن ایج ساوه – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
تیم دوم لیگ یک – صنایع گیتی پسند اصفهان

هفته سوم

تیم اول لیگ یک – مس سونگون ورزقان
فولاد زرند ایرانیان – کراپ الوند ایرانیان
چیپس کامل مشهد – مقاومت البرز
فرش آرا مشهد – مجتمع فردوس قم
زندی بتن کلاردشت – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
قند کاترین آمل – صنایع گیتی پسند اصفهان
سن ایج ساوه – تیم دوم لیگ یک

هفته چهارم

تیم اول لیگ یک – کراپ الوند ایرانیان
مس سونگون ورزقان – مقاومت البرز
فولاد زرند ایرانیان – مجتمع فردوس قم
چیپس کامل مشهد – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
فرش آرا مشهد – صنایع گیتی پسند اصفهان
زندی بتن کلاردشت – تیم دوم لیگ یک
قند کاترین آمل – سن ایج ساوه

هفته پنجم

تیم اول لیگ یک – مقاومت البرز
کراپ الوند ایرانیان – مجتمع فردوس قم
مس سونگون ورزقان – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
فولاد زرند ایرانیان – صنایع گیتی پسند اصفهان
چیپس کامل مشهد – تیم دوم لیگ یک
فرش آرا مشهد – سن ایج ساوه
زندی بتن کلاردشت – قند کاترین آمل

هفته ششم

تیم اول لیگ یک – مجتمع فردوس قم
مقاومت البرز – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
کراپ الوند ایرانیان – صنایع گیتی پسند اصفهان
مس سونگون ورزقان – تیم دوم لیگ یک
فولاد زرند ایرانیان -سن ایج ساوه
چیپس کامل مشهد – قند کاترین آمل
فرش آرا مشهد – زندی بتن کلاردشت

هفته هفتم

تیم اول لیگ یک – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
مجتمع فردوس قم – صنایع گیتی پسند اصفهان
مقاومت البرز – تیم دوم لیگ یک
کراپ الوند ایرانیان – سن ایج ساوه
مس سونگون ورزقان – قند کاترین آمل
فولاد زرند ایرانیان – زندی بتن کلاردشت
چیپس کامل مشهد – فرش آرا مشهد

هفته هشتم

تیم اول لیگ یک – صنایع گیتی پسند اصفهان
فولاد مبارکه سپاهان – اصفهان تیم دوم لیگ یک
مجتمع فردوس قم – سن‌ ایج ساوه
مقاومت البرز – قند کاترین آمل
کراپ الوند ایرانیان – زندی بتن کلاردشت
مس سونگون ورزقان – فرش آرا مشهد
فولاد زرند ایرانیان – چیپس کامل مشهد

هفته نهم

تیم اول لیگ یک – تیم دوم لیگ یک
صنایع گیتی پسند اصفهان – سن ایج ساوه
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – قند کاترین آمل
مجتمع فردوس قم – زندی بتن کلاردشت
مقاومت البرز – فرش آرا مشهد
کراپ الوند ایرانیان – چیپس کامل مشهد
مس سونگون ورزقان – فولاد زرند ایرانیان

هفته دهم

تیم اول لیگ یک – سن ایج ساوه
تیم دوم لیگ یک – قند کاترین آمل
صنایع گیتی پسند اصفهان – زندی بتن کلاردشت
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – فرش آرا مشهد
مجتمع فردوس قم – چیپس کامل مشهد
مقاومت البرز – فولاد زرند ایرانیان
کراپ الوند ایرانیان – مس سونگون ورزقان

هفته یازدهم

تیم اول لیگ یک – قند کاترین آمل
سن ایج ساوه – زندی بتن کلاردشت
تیم دوم لیگ یک – فرش آرا مشهد
صنایع گیتی پسند اصفهان – چیپس کامل مشهد
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – فولاد زرند ایرانیان
مجتمع فردوس قم – مس سونگون ورزقان
مقاومت البرز – کراپ الوند ایرانیان

هفته دوازدهم

تیم اول لیگ یک – زندی بتن کلاردشت
قند کاترین آمل – فرش آرا مشهد
سن ایج ساوه – چیپس کامل مشهد
تیم دوم لیگ یک – فولاد زرند ایرانیان
صنایع گیتی پسند اصفهان – مس سونگون ورزقان
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – کراپ الوند ایرانیان
مجتمع فردوس قم – مقاومت البرز

هفته سیزدهم

تیم اول لیگ یک – فرش آرا مشهد
زندی بتن کلاردشت – چیپس کامل مشهد
قند کاترین آمل – فولاد زرند ایرانیان
سن ایج ساوه – مس سونگون ورزقان
تیم دوم لیگ یک – کراپ الوند ایرانیان
صنایع گیتی پسند اصفهان – مقاومت البرز
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – مجتمع فردوس قم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.