• 10:38

  • 1401-03-21

  • کد خبر: 36859

نارنجی‌های ارسباران سریع‌تر از همه دویدند؛

سهمیه جهانی دو صحرانوردی کارگران به مس سونگون رسید

تیم دو صحرانوردی مس سونگون ورزقان با کسب مقام نخست مسابقات قهرمانی کشور، جواز حضور در مسابقات جهانی روسیه را به دست آورد.

به گزارش آناج به نقل از رسانه رسمی باشگاه مس سونگون ورزقان، کسب مقام قهرمانی در رشته‌های ورزشی مختلف، رفته رفته مس سونگون را به نامی آشنا در ورزش کشور تبدیل می‌کند که منحصر به رشته‌ای خاص نیست. بعد از موفقیت‌های اخیر در رشته‌هایی چون تکواندو، شیرجه و … شاهد افتخارآفرینی دوومیدانی‌کاران مس در مسابقات کشوری بودیم.

مسابقات دوی صحرانوردی فرپلی کارگران کشور روز جمعه در در دو بخش مردان و زنان در مجموعه پارک ولایت برگزار شد. در بخش مردان زیر 35 سال عطا اسدی از تیم مس سونگون ورزقان مدال طلا گرفت و در بخش بالای 35 سال نیز رحیم دیبایی از مس به مدال طلا دست یافت.

مس سونگون ورزقان به نمایندگی از استان آذربایجان‌شرقی در بخش تیمی با امتیاز ۱۰ منفی به مقام قهرمانی این دوره از رقابت‌ها دست یافت. تیم‌های فارس و فولاد خوزستان نیز به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

تیم مس سونگون ورزقان با کسب عنوان قهرمانی این مسابقات به عنوان نماینده ایران در رقابت های جهانی روسیه نیز شرکت خواهد کرد. رحیم دیبایی، عطا اسدی، جواد علیزاده و صابر چرخی به عنوان ورزشکار و رضا سلیمانی به عنوان مربی و سعید محمدی در نقش سرپرست تشکیل دهنده اعضای تیم مس سونگون ورزقان در مسابقات دوی صحرانوردی کشور بودند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.