• 20:51

  • 1401-03-05

  • کد خبر: 35698

چشمک آسمان‌خراش‌های توفارقان به لیگ برتر/ حمایت تراکتوری‌ها کار را درآورد!

نماینده بسکتبال استان آذربایجان‌شرقی در آستانه صعود به مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور قرار گرفت.

به گزارش آناج، تیم بسکتبال توفارقان آذرشهر با کسب برتری در دور رفت مرحله نیمه‌نهائی لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور در آستانه صعود به رقابت‌های لیگ برتر (سوپرلیگ) بسکتبال کشور قرار گرفت.

آسمان‌خراش‌های آذرشهری عصر امروز (پنجشنبه) در گام نخست مرحله نیمه‌نهائی میهمان پیکان تهران بودند که در این بازی با نتیجه نزدیک ۸۶ بر ۸۳ توانستند حریف خود را شکست دهند.

جدال دو تیم از ساعت ۱۸ به میزبانی تیم تهرانی برگزار شد و نماینده آذربایجان‌شرقی در روزی که از حمایت هواداران ورزش آذربایجان و پرشور تراکتور برخوردار بود، به یک پیروزی مهم دست یافت.

بر اساس این گزارش، مسابقات مرحله نیمه‌نهائی لیگ دسته اول بسکتبال کشور به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود و تیمی که در دو بازی از نظر تفاضل (آوراژ) امتیاز به برتری برسد، به عنوان تیم پیروز معرفی خواهد شد.

طبق برنامه، دیدار برگشت دو تیم توفارقان آذرشهر و پیکان تهران عصر روز شنبه – ۷ خرداد ماه – برگزار خواهد شد و نماینده آذربایجان‌شرقی با سه امتیاز برتری نسبت به حریف خود به میدان خواهد رفت.

به عبارتی دیگر، تیم توفارقان تنها در صورتی از صعود به فینال و لیگ برتر باز می‌ماند که در بازی دوم مرحله نیمه‌نهائی مقابل پیکان با اختلاف ۴ امتیاز از نماینده پایتخت شکست بخورد.

ناگفته نماند، در پایان لیگ دسته اول بسکتبال کشور سه تیم راهی لیگ برتر خواهند شد و برنده مصاف دو تیم توفارقان و پیکان ضمن صعود به دیدار نهائی، جواز حضور در لیگ برتر را کسب خواهد کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.