• 16:13

  • 1401-03-05

  • کد خبر: 35686

در جلسه هم اندیشی بسیج رسانه استان مطرح شد:

تلاش برای دیده شدن توانمندی بانوان رسانه/ خانواده و تربیت کودکان مورد توجه قرار گیرد

جلسه هم اندیشی جمعی از بانوان رسانه با مسئول بسیج رسانه استان با تشریح مشکلات و ظرفیت‌ها برگزار شد.

به گزارش آناج، جواد بیرام زاده در جلسه هم اندیشی با بانوان رسانه اظهار داشت: جمعی برای اصحاب رسانه بانوان نیاز است تا بانوانی که خوشبختانه در بسیج رسانه هم پای کار هستند، بیشتر تعامل و تاثیرگذاری داشته باشند.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد هم در جلسات و هم در انتشار اخبار باید به امور خانواده و تربیت کودکان هم پرداخت شود زیرا در خصوص مسائل خانواده و تربیت کودکان مشکلات زیادی وجود دارد که کمتر به آن پرداخت می‌شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان با اشاره به تمهیدات بسیج رسانه برای بانوان رسانه اظهار داشت: با چند باشگاه‌‌ تیراندازی و استخر هماهنگ کرده‌ایم تا با کمترین هزینه بانوان رسانه از این امکانات استفاده کنند.

وی ادامه داد: همچنین اهالی رسانه می‌توانند با هماهنگی با بسیج رسانه بیمه تکمیلی شوند که با پرداخت چهارصد هزار تومان سالانه تا سقف چهار میلیون تومان از این بیمه استفاده کنند.

بیرام زاده در خصوص تلاش برای فعال کردن بیش از پیش بسیج بانوان رسانه و انعکاس این فعالیت‌ها گفت: در تلاشیم برای امور خواهران رسانه استان دفتری ایجاد کنیم تا فعالیت‌ها منظم انجام شود.

در ادامه محمد عزیزی راد هم با اشاره به توانمندی و ظرفیت بانوان رسانه عنوان کرد: در راستای افزایش توان کار رسانه‌ای بسیج رسانه، بانوان رسانه هم باید صاحب جایی شوند تا جلسات و هماهنگی‌ها را انجام دهند.

در این جلسه جمعی از بانوان رسانه به شرح مشکلات، چالش‌ها و ظرفیت‌های بانوان برای انعکاس اخبار و مشکلات پرداختند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.