• 13:52

  • 1401-03-04

  • کد خبر: 35588

سردار پورجمشیدیان:

رزمندگان لشکر عاشورا جزو نخستین رزمندگانی بودند که به خرمشهر وارد شدند

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رزمندگان سپاه عاشورا به فرماندهی شهید مهدی باکری نقش بسزایی در آزادسازی خرمشهر داشتند و جزو نخستین رزمندگانی بودند که به خرمشهر وارد شدند.

به گزارش آناج، سردار پورجمشیدیان در همایش فاتحان خرمشهر در آذرشهر گفت: برخی جریانها و افراد با تطهیر رژیم سراسر منحوس و ننگ پهلوی در صدد خدشه دار کردن حیثیت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که ضروری است با جهاد تبیین این موضوع روشنگری شود.

وی ادامه داد: اگر ارزشهای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان و نوجوان جامعه تبیین شود کشورمان از هجوم فرهنگی و تبلیغاتی دشمنان اسلام مصون خواهد شد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به نقش رزمندگان سپاه عاشورا در عملیات بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر افزود: رزمندگان سپاه عاشورا به فرماندهی شهید مهدی باکری نقش بسزایی در آزادسازی خرمشهر داشتند و جزو نخستین رزمندگانی بودند که به خرمشهر وارد شدند.

وی عملیات بیت المقدس را از بی نظیر‌ترین عملیات‌های جنگی عنوان کرد و افزود: ایثار و نیت خالصانه رزمندگان و پیروی از ولایت فقیه رمز موفقیت عملیات بیت المقدس بود و در این عملیات غرور آفرین خرمشهر را از دست دشمن متجاوز آزاد شد.

سردار پورجمشیدیان با بیان اینکه جنگ و دشمنی استکبار با ایران اسلامی تمام نشده است تصریح کرد: دشمن بعد از ناکامی در جنگ تحمیلی توطئه‌های مختلفی را بر علیه ایران اسلامی طراحی کرده و باور‌های دینی، ارزش‌های اسلامی و ایمان قلبی مردم ایران را هدف قرار داده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: تبعیت از وولایت فقیه و داشتن بصیرت، تنها راه عبور از فتنه‌های دشمن است و باید رشادت‌ها و ایثار و ولایتمداری رزمندگان و وصیت نامه شهدا به نسل جوان بازگو و تبیین شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.