• 09:45

  • 1401-03-03

  • کد خبر: 35372

سنگ‌سفیدی در گفت‌وگو با آناج؛

پوشیدن پیراهن مس سونگون افتخار است/ قهرمانی را به آذربایجان برمی‌گردانیم

بازیکن جدید تیم فوتسال مس سونگون ورزقان عنوان کرد که آرزوی هر بازیکنی پوشیدن پیراهن این تیم است.

محمدرضا سنگ‌سفیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج در خصوص بازگشت خود به تیم مس سونگون اظهار داشت: من سه سال در خدمت باشگاه گیتی‌پسند بودم که در فصل گذشته موفق شدیم قهرمان لیگ برتر شویم. یکسال خیلی خوب در این تیم داشتم و جا دارد از آقای علی جنتی تشکر کنم. ایشان بدون هیچ چشم‌داشتی در فوتسال هزینه می‌کنند و به شخصه به‌عنوان کوچک‌ترین عضو فوتسال ممنون‌ زحمات‌شان هستم.

وی افزود: شرایط به‌گونه‌ای رقم خورد که نتوانستم با گیتی‌پسند ادامه دهم و از این جدا شده و به خانه خودم بازگشتم. مس سونگون پرافتخارترین تیم ایران و آسیا بوده و پوشیدن پیراهن این تیم برای هر بازیکنی آرزو است. من با فخر این لباس را خواهم پوشید و خداراشکر می‌کنم که افتخار بازی در مس دوباره نصیبم شد.

ملی‌پوش فوتسال کشورمان با اشاره به نائب قهرمانی مس سونگون در فصل گذشته لیگ برتر گفت: در سالیان اخیر مس سونگون فوق‌العاده عمل کرده و قطعا نائب قهرمانی پس از چهار قهرمانی پیاپی ناکامی محسوب می‌شود. به نظرم شاکله اصلی تیم حفظ شده و تلاش خواهیم کرد تا نتایج خوبی کسب کرده و به ریل قهرمانی بازگردیم.

سنگ‌سفیدی در مورد کار کردن با اسماعیل تقی‌پور یادآور شد: آقای تقی‌پور پیش از این با مس سونگون قهرمان لیگ برتر و نائب قهرمان آسیا شده‌اند و در فوتسال کشور شناخته شده هستند. ایشان شناخت کاملی از تیم و بازیکنان دارند و فکر می‌کنم بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم مس سونگون بودند.

بازیکن جدید تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در خاتمه تأکید کرد: خوشبختانه تیم خوبی داریم که تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان است. خیلی امیدوارم که بتوانیم قهرمانی را به مردم آذربایجان و ورزقان برگردانیم و بار دیگر باعث شادی و شور این مردم عزیز شویم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.