• 22:01

  • 1401-03-02

  • کد خبر: 35362

عضو دو شغله در باشگاه مس سونگون/ قانونی یا غیرقانونی، مساله این است؟ + سند

تصدی همزمان دو شغل توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورزقان باعث شده تا مدیریت عالی ورزش استان به این موضوع ورود کند.

به گزارش آناج، بر اساس اسنادی که در زیر منتشر شده است، «منصور حضرتیان» در حالی همزمان به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورزقان و رئیس و عضو هیات مدیره باشگاه مس سونگون فعالیت می‌کند که طبق قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل، اشتغال وی در این باشگاه غیرقانونی بوده و تخلف محسوب می‌شود!


همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی و مدیرعامل باشگاه مس سونگون طی نامه‌ای این مورد را به حضرتیان اعلام کرده و خواستار کناره‌گیری او از سمتش در باشگاه ورزقانی شده‌اند.

در صورت منع قانونی، حضرتیان باید استعفاء دهد

حبیب ستوده‌نژاد، مدیرکل ورزش و جوانان استان در واکنش به این خبر اعلام کرده است که موضوع اشتغال همزمان منصور حضرتیان در اداره ورزش و جوانان ورزقان و باشگاه مس سونگون را از وزارت ورزش و جوانان مورد استعلام قرار داده و طی یکی، دو روز آینده نسبت به این موضوع اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

به گفته ستوده‌نژاد، در صورت اعلام پاسخ رسمی وزارت ورزش مبنی بر ممنوعیت اشتغال همزمان حضرتیان، وی باید از عضویت هیات مدیره باشگاه مس سونگون استعفاء دهد و موارد مربوط به انتفاع‌های احتمالی ایشان نیز برابر قانون مورد تصمیم‌گیری قرار خواهد گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همچنین اطمینان داده است که در دوره مدیریت وی، شفافیت و پاسخگویی محور اصلی فعالیت و برنامه‌های این اداره کل خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.