• 22:46

  • 1401-02-27

  • کد خبر: 34883

مدیرعامل باشگاه مس سونگون در گفت‌وگو با آناج؛

تغییر سیاست باشگاه عامل تحولات در کادرفنی بود/ چند بازیکن شاخص جذب می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان از تقویت این تیم برای فصل جدید لیگ برتر فوتسال کشور خبر داد.

محمدرضا کافی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج در خصوص تحولات رخ داده در راس کادر فنی تیم فوتسال این باشگاه اظهار داشت: در ابتدا باید از زحمات و حسن اخلاق استاد عزیزم علی صانعی تشکر کنم. او همیشه با اخلاق معلم گونه خود الگویی برای جوانان در فوتسال بوده است، یک مربی بزرگ و با دانش که متاسفانه این بار هم سعادت همکاری با او نصیب‌مان نشد.

وی افزود: در ابتدای سال بر اساس سیاست‌های ابلاغی پیشین به باشگاه، مذاکرات موفقی با علی صانعی داشتیم که ایشان هم قبول زحمت کردند و حتی بر اساس خواست ایشان فهرست تیم برای حضوری مقتدر در سال جدید در حال تکمیل بود اما با عنایت به تغییر سیاست و دیدگاه‌ها و تمایل مجموعه استان بر استفاده از ظرفیت مربیان بومی برای حضور در لیگ برتر فوتسال، این مسئله با آقای صانعی مطرح شد و ایشان هم با بزرگواری پذیرفتند و همکاری کوتاه مدت ما به پایان رسید.

مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان درباره حسین شمس مدیرفنی این باشگاه هم گفت: حسین آقا بزرگ فوتسال ایران و نماد تجربه آکادمیک، فنی و بین‌المللی در فوتسال ماست که همواره از تجربیات ایشان بهره‌مند بوده‌ام . امسال هم ایشان از ابتدا قرار بود همکاری‌شان با باشگاه را برای توسعه فنی فوتسال آذربایجان ادامه دهند اما پس از حضور آقای صانعی، به خواست سرمربی ایشان پذیرفتند تا در مقام مدیرفنی تیم بزرگسالان هم در کنارمان باشند. اما پس از جدایی آقای صانعی، آقای شمس هم اعلام داشتند که فعلاً تمایلی به همکاری در تیم بزرگسالان ندارند و ما همچنان از تجربیات ایشان در بخش‌های دیگر بهره‌مند خواهیم شد.

کافی در رابطه با کادرفنی جدید تیم مس سونگون مطرح کرد: پس از ابلاغ سیاست جدید به باشگاه برای استفاده ازظرفیت مربی بومی، با راهنمایی مسئولان ورزش استان، گزینه‌هایی به هیات مدیره معرفی شدند و در نهایت پس از مذاکرات با گزینه‌های پیشنهادی آقای اسماعیل تقی‌پور که سابقه قهرمانی در لیگ برتر و نایب قهرمانی آسیا را به همراه باشگاه داشتند، با نظر هیات مدیره به عنوان سرمربی جدید تیم برگزیده شدند و از هفته آینده تمرینات تیم به صورت رسمی برای سال جدید آغاز خواهد شد.

وی از برنامه باشگاه ورزقانی برای جذب چند بازیکن شاخص فوتبال کشور خبر داد: در کنار بازیکنان جذب شده و حفظ شاکله اصلی تیم، چند بازیکن از بازیکنان شناخته شده فوتسال کشور با نظر سرمربی جدید به جمع‌مان افزوده می‌شوند و ان‌شاءالله بزودی تیم مس چون همیشه به عنوان مدعی قهرمانی آماده حضور در فصل جدید رقابت‌ها می‌شود. این انتظار تمام هواداران و مردم آذربایجان است و ما هم در مذاکرات با سرمربی جدید به صراحت درباره این خواست هواداران سخن گفته‌ایم.

مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان راجع به فعالیت این باشگاه در دیگر رشته‌ها خاطرنشان شد: پس از قهرمانی در رشته‌های شطرنج و شیرجه، فعالیت‌هایمان در این دو رشته را ادامه و توسعه خواهیم داد. تیم تکواندوی مس همچنان در رقابت‌های لیگ حضوری درخشان دارد و امیدواریم شاگردان خوب آقای خانلرخانی به قهرمانی لیگ برتر کشور دست یابند. در شطرنج هم استاد بزرگ کشورمان آقای احسان قائم مقامی تیمی جوان و قدرتمند را راهی مسابقات خواهند کرد تا ان‌شاءالله شاهد یک قهرمانی جدید در ورزش باشگاه مس باشیم.

وی با بیان اینکه در هیات مدیره و شورای عالی ورزش صنایع مس با همکاری و مشورت مسئولان ورزش استان بحث گسترش رشته‌های باشگاه در حال بحث و بررسی است، افزود: چنانچه هر یک از این رشته‌ها به جمع بندی رسید حتما به اطلاع هواداران عزیزمان خواهیم رساند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان در پایان تأکید کرد: ما در راستای مسئولیت اجتماعی برنامه‌های بسیار متنوعی در سال جدید کاری در دستور کار قرار داریم تا بتوانیم به سمت بهره‌مندی عموم مردم از برکات ورزش پیش برویم، برای مثال در هفته گذشته جلسه‌ای با رئیس محترم فدراسیون ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی داشتم که پیرامون راه‌اندازی اولین آکادمی تخصصی بازی‌های بومی محلی کشور با هدف توسعه و گسترش و همچنین تربیت رده سنی نونهالان و نوجوانان در منطقه به تفاهم‌های خوبی رسیدیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.