• 13:54

  • 1401-02-19

  • کد خبر: 34166

فرماندار اسکو خبر داد:

قطع سهمیه آرد نانوایان متخلف اسکو

فرماندار اسکو از قطع سهمیه نانوایان متخلف در این شهرستان خبر داد.

به گزارش آناج، حسین فیروزی در نشست شورای آرد و نان اسکو با اشاره به حذف یارانه آرد نانوایی نوع ۳ گفت: حدود ۱۴ واحد نانوایی صنعتی در این شهرستان فعالیت می‌کنند که آرد نوع ۳ مصرف کرده و تاثیرچندانی در قیمت بازار ندارد.

وی افزود: حدود ۲۰۰ واحد نانوایی سنتی نیز در شهرستان اسکو نوع ۱و ۲ استفاده می‌کنند و همگی در حال فعالیت بر اساس برنامه و ساعات پخت هستند و از این نظر فعلا مشکلی در عرضه نان وجود ندارد.

فرماندار اسکو مشکلات عمده در حوزه آرد و نان شهرستان را تعطیلی خودسرانه نانوایان عنوان کرد و گفت: نانوایانی که آرد یارانه دار و سهمیه خود را با تعطیلی خودسرانه غیر مجاز مصرف کرده و خارج از شبکه به فروش برسانند قطع سهمیه شده و به جریمه تعزیری محکوم می‌شوند.

رئیس شورای آرد و نان شهرستان اسکو اضافه کرد: گشت‌های نظارت و بازرسی طی یک هفته گذشته افزون بر ۳۰۰ مورد از بازار این شهرستان انجام گرفته و منجر به تشکیل ۵۰ پرونده تعزیراتی شده است.

وی از شناسایی افراد مخل در بازار ماکارونی این شهرستان نیز خبر داد و گفت: افرادی در بازار به جمع آوری ماکارونی‌های قبلی اقدام می‌کردند تا با بسته بندی و قیمت جدید دوباره به بازار عرضه کنند که شناسایی و جلوی آن‌ها گرفته شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.