• 15:02

  • 1400-12-28

  • کد خبر: 30669

مسئول راهیان نور سپاه عاشورا مطرح کرد:

بیش از 5 هزار نفر از سطح استان به مناطق زیارتی راهیان نور اعزام شده اند

2500 دانشجو در قالب 40 کاروان و 3 هزار نفر از اقشار مختلف مردم در قالب 30 کاروان تا به امروز عازم این مناطق شده اند که جمعا 5 هزار و 500 نفر از تمام سطح استان است.

به گزارش آناج، عبداللهی مسئول اردوئی و راهیان نور سپاه عاشورا در گفت و گو با خبرنگار آناج اظهارداشت: از 16 اسفندماه کاروان های ما به سمت مناطق زیارتی راهیان نور اعزام شدند.

وی با اشاره به این که هر کاروان در بازه زمانی 6 روزه از یادمان ها و مناطق عملیاتی و زیارتی جنوب بازدید کردند، ادامه داد: 2500 دانشجو در قالب 40 کاروان و 3 هزار نفر از اقشار مختلف مردم در قالب 30 کاروان تا به امروز عازم این مناطق شده اند که جمعا 5 هزار و 500 نفر از تمام سطح استان است.

عبداللهی با بیان این که پیش بینی می شود تا 8 فروردین ماه جمع نفرات اعزامی به 12 هزار نفر برسد، خاطرنشان کرد: تعطیلی دو ساله کاروان های راهیان نور باعث شده است تا عموم مردم استقبال چشمگیری نشان دهند، چنانکه استان آذربایجان شرقی بیشترین نفرات اعزامی را در سطح کشور دارد.

مسئول اردوئی و راهیان نور سپاه عاشورا یادآور شد: 500 نفر نیز 2 فروردین ماه با خودروهای شخصی عازم مناطق خواهند شد.

وی با اشاره به این که زائرینی نیز با عنوان خادم الشهدا در مناطق عملیاتی حضور پیدا کرده اند، گفت: 30 خادم الشهداء خواهر و برادر همراه کاروان ها در مناطق حضور دارند، بعضی از زائرین نیز در یادمان های منطق عملیاتی جهت خدمت رسانی به زوار استقرار یافته اند که پیش تر در سامانه کشوری خادمین الشهدا ثبت نام نموده بودند.

عبداللهی تاکید کرد: استان آذربایجان شرقی برای اولین بار اقدام به توزیع 150 بسته معیشتی و کمک های مومنانه به افراد بی بضاعت ساکن در اطراف یادمان های مناطق عملیاتی نمود.

وی اذعان داشت: این اقدام با همراهی امامت جمعه خرمشهر، فرمانده سپاه خرمشهر و سرهنگ گلمحمدزاده به عنوان فرمانده قرارگاه راهیان نور استان در جهت خیر رسانی کاروان های راهیان نور به ساکنین آن مناطق و فرهنگ سازی برای دیگر استان های کشور انجام شد.

 

انتهای پیام/

کلید واژه ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.