• 3:38 بعد از ظهر

  • 1399-10-10

  • کد خبر: 3025

خانه کاراته آذربایجان‌شرقی به بهره‌برداری رسید

خانه کاراته استان آذربایجان‌شرقی با حضور مسئولان استانی و شهری در تبریز به بهره‌برداری رسید.

به گزارش آناج، آیین افتتاح سالن خانه کاراته استان آذربایجان‌شرقی امروز چهارشنبه 10 دی ماه با حضور بهروز مهدوی فرماندار شهرستان تبریز، ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان و سعید نیکوخصلت سرپرست هیات کاراته برگزار و این سالن به بهره‌برداری رسید.

ایوب بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مراسم کاراته را یکی از رشته‌های ورزشی ریشه‌دار در تبریز و استان دانسته، افزود: پیشکسوتان و قهرمانان بسیاری از این رشته ورزشی در سطح استان داریم و با تعاملی که بین ورزشکاران این رشته در استان سراغ دارم در آینده‌ای نه چندان دور شاهد روزهای خوب و ورزشکاران مطرح کاراته استان خواهیم بود.

سعید نیکوخصلت، سرپرست هیأت کاراته آذربایجان‌شرقی و عضو شورای اسلامی‌کلانشهر تبریز هم که در آیین افتتاح خانه کاراته استان حضور داشت، از درخشش دوباره کاراته‌کاران استان در مسابقات مختلف ابراز امیدواری کرد و نوید روزهای خوبی را برای کاراته داد.

در حاشیه این افتتاح، بهروز مهدوی فرماندار شهرستان تبریز از محمد عطاپور معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز جهت فعالیت در زمینه اجرای پروژه‌‌‌های عمرانی اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز تجلیل کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *