• 5:03 بعد از ظهر

  • 1399-10-09

  • کد خبر: 2932

ماشین‌سازی 3 - 3 سپاهان؛

کامبک سبزقبایان با هتریک کاپیتان/ پنالتی‌ بازیِ ماشین‌‌سازی!

ماشین‌سازان در دیداری خانگی با هتریک کاپیتان خود از شکست مقابل سپاهان گریخته و سومین امتیاز خود در لیگ برتر را کسب کرد.

به گزارش آناج، در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال، دیدار دو تیم ماشین‌سازی و سپاهان در روزی که با اعلام 5 پنالتی رکورد عجیبی در فوتبال ایران به ثبت رسانید، درنهایت با تساوی 3 بر 3 به پایان رسید.

در این دیدار که از ساعت 15 امروز (سه‌شنبه) در تبریز برگزار شد، ابتدا سجاد شهباززاده در دقیقه 20 گل نخست را از روی نقطه پنالتی برای میهمان به ثمر رساند و این شروع آتش‌بازی با ضربات پنالتی بود.

اوج گلباران مصاف دو تیم در یک ربع پایانی نیمه اول بود که سه گل رد و بدل شد؛ در این میان، سهم میهمان بیشتر از میزبان بود و باعث شد تا سپاهان با برتری مطمئن به رختکن برود.

در دقیقه 35 گئورگ ولسیانی گل دوم سپاهان را زد و نتیجه 2 بر صفر شد اما 4 دقیقه بعد پیمان بابایی از روی نقطه پنالتی گل نخست ماشین‌سازی را به ثمر رساند تا اختلاف به حداقل برسد.

این پایان کار در نیمه اول نبود چراکه طلایی‌پوشان یک بار دیگر توسط سجاد شهباززاده از روی نقطه پنالتی به گل رسیدند تا نیمه نخست با برتری 3 بر یک شاگردان محرم نویدکیا به اتمام برسد.

اما در نیمه دوم و در نیمه مربیان این ماشین‌سازی میزبان بود که در حملات خود صاحب 2 پنالتی دیگر شده و توسط مهاجم بومی‌اش کار را به تساوی کشاند.

پیمان بابایی در دقیقه 59 درحالی دبل کرد که اینبار پیام نیازمند جهت پنالتی او را تشخیص و برگشت داد اما در ریباند مهاجم بومی‌سبزقبایان با ضربه سر موفق به گلزنی شد.

بابایی در دقیقه 76 برای سومین بار در این دیدار پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و با یک ضربه چیپ توپ را با تور دروازه نیازمند آشنا کرد تا هتریک خود را کامل و بازی را به تعادل بکشد.

در ادامه این مسابقه تلاش دو تیم برای زدن گل برتری حاصلی نداشت و بدین ترتیب مصاف آغازین هفته دهم با تساوی پرگل و عجیب 3 بر 3 و تقسیم امتیازات خاتمه یافت.

با این نتیجه، ماشین‌سازی علیرغم اینکه امتیاز مهمی‌را کسب کرد اما با 3 امتیاز همچنان در قعر جدول ماندنی شد. سپاهان هم با 14 امتیاز در مکان سوم قرار گرفت و فرصت‌ صدرنشینی را از دست داد.

گروه داوری: داور وسط: سعاد وفاپیشه – کمک‌ها: تورج عیوض محمدی، محمدرضا مدیرروستا و حسین سلیمانی – کمک داوران اضافی: حسین زیاری و حامد سیری/ ناظر: محمد رضا فلاح

اخطار: پیمان بابایی (54) از ماشین سازی و محمدرضا حسینی(54) از سپاهان

ماشین‌سازی: محمدامین رضایی، مهدی رستمی، سید محمد حسینی، فرشاد اسدی، ابوالفضل رزاق‌پور، منصور باقری، اتابک زارعی (62 فرزاد محمدی) اکبر آفاقی، مهدی مومنی، بهمن سالاری ( 84 محمد ابوترابی) و پیمان بابایی.
سرمربی: سعید اخباری

سپاهان: پیام نیازمند، گئورگی ولسیانی، محمدرضا مهدی‌زاده، امید نورافکن، مرتضی منصوری ( 65محمد نژادمهدی)، محمد کریمی، دانیال اسماعیلی‌فر، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی، کی‌روش استنلی(65 محمد محبی) و سجاد شهباززاده
سرمربی: محرم نویدکیا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *