• 13:29

  • 1400-12-08

  • کد خبر: 29196

در آئین تودیع و معارفه فرماندار تبریز مطرح شد:

اگر نقصانی داشتیم مردم ما را ببخشند/ جعفری آذر رسما فرماندار تبریز شد

آئین تودیع و معارفه فرماندار تبریز با حضور مسئولین استانی برگزار شد.

به گزارش آناج، پیش از ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه فرماندار تبریز در محل فرمانداری برگزار شد. بهروز مهدوی، فرماندار سابق تبریز در این مراسم اظهار داشت: من به تمام وظایفی که به من محول شده بود تلاش کردم تا عمل کنم.

وی ادامه داد: شهر تبریز شهر اکابر و مسئولان بزرگ است و اگر من نتوانستم مسئول لایقی باشم از مردم عذرخواهی می‌کنم.

فرماندار سابق تبریز با بیان اینکه خوشحالم که در طول این مدت توانستیم چندین انتخابات سالم برگزار کنیم، گفت:با افتخار اعلام می‌کنیم که در شهرستان تبریز تمام روستاها به جز سه روستا از نعمت گاز بهره مند شده‌اند که این هم از تلاش مدیران ماست.

وی ادامه داد: در این سه سال قبل از سیل لایروبی مسیرها را انجام دادیم تا از وقوع حادثه پیشگیری کنیم، اگر نقصانی داشتیم مردم ما را ببخشند که در حد توانمان کار کردیم.

مسئولان سعه صدر داشته باشند

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین فقیه، رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان هم اظهار داشت: مشکلات مردم بسیار زیاد و انتظارات از مسئولین هم زیاد است، برای حل مشکلات مردم مسئولان باید صبور بوده و سعه صدر داشته باشند.

رفع موانع و توجه به معیشت مردم در اولویت فرمانداری باشد

عابدین خرّم، استاندار آذربایجان‌شرقی هم در این مراسم عنوان کرد: وقتی رهبر انقلاب از تبریز به عنوان پیشانی درخشنده کشور نام می‌برند ما باید بگردیم که برای این جایگاه چه کنیم.

وی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب عنوان کردند کار تبریز ادامه انقلاب بود، گفت: رهبر انقلاب به ما در خصوص جهاد تبیین فرموده‌اند یعنی کارهای انجام شده را بگوییم و کارهای انجام نشده را هم برای انجام بگوییم.

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه دشمن امروز تحریف جمهوری اسلامی را در دستور کار دارد، اظهار داشت: امروز ما باید به وظیفمان عمل کنیم زیرا مردم خودشان می‌دانند در کجا در صحنه حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: اولین وظیفه فرماندار رفع موانع و توجه به معیشت مردم است و اهتمام جدی در راستای افزایش سهم استان و شهرستان در رشد اقتصادی از دیگر وظایفی فرمانداری است.

خرّم با تاکید بر احصاء نیازهای شهرستان و تلاش برای حل مشکلات توسط فرماندار ابراز داشت: میز خدمت‌ها باید محله به محله و مسجد به مسجد و مخصوصا از مناطق محروم شروع شود.

وی ادامه داد: متاسفانه در تبریز حوادثی که منجر به فوت می‌شود زیاد است و باید آموزش‌هایی در این خصوص داده شود.

علی جعفری آذر، فرماندار جدید تبریز هم در این جلسه با تشکر از مردم و مسئولین ابراز امیدواری کرد که به عنوان فرماندار جدید تبریز مشکلات مردم در این حوزه را حل کند

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.