• 11:28

  • 1400-12-08

  • کد خبر: 29176

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا:

منافع مردم بر منافع گروهی و سیاسی ارجحیت داشته باشد/ فداکاری خلبانان جنگنده تبریزی نشانه حیات انقلاب اسلامی بود

حجت الاسلام سرایی گفت: اتفاقاتی که در حوزه شهری افتاده خوشایند نبوده و باید از رفتارهای هیجانی و گروهی که به منافع مردم ضربه می زند پرهیز کرد.

به گزارش آناج، حجت الاسلام و المسلمین سرایی صبح امروز در جلسه شورای فرماندهی سپاه عاشورا با اشاره به پیشرفت همه جانبه انقلاب اسلامی در طول حیات خود اظهار داشت: انقلاب اسلامی با وجود فراز و نشیب، هیچ گاه توقف نداشته است، ما در طی این مسیر از گردنه های سخت عبور کردیم و این نشانه حقانیت حرکت انقلاب ماست.

وی در ادامه با بیان اینکه غیرت دینی عامل نجات کشور بوده، گفت: غیرت دینی عامل تبدیل تهدیدها به فرصتها در بزنگاه های مختلف بوده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با تاکید بر اینکه نباید از نظام استکباری واهمه داشت، خاطر نشان کرد: در طول ۴۳ گذشته مردم ما به خوبی نشان دادند در قلّت میتوانیم بر دشمن فائق آییم چرا که نصرت خداوند تبارک و تعالی با ماست و روز به روز در این مسیر به کثرت رسیده ایم.

وی با بیان اینکه نگاه امیدآفرین را باید سر لوحه قرار دهیم تاکید کرد: ما در یک جنگ نا برابر با نظام سلطه قرار داریم و توفقیاتمان را وقتی مرور میکنیم باید با نگاه امیدوارانه و رو به جلو حرکت کنیم.

حجت الاسلام سرایی با گلایه از برخی مجموعه ها نسبت به عملکردشان اظهار داشت: نخبگان و فعالان سیاسی باید با درک صحیح از شرایط کشور درست عمل کنند و نسبت به عملکردشان پاسخگو باشند، ما از برخی مجموعه های سیاسی و فعالان این حوزه بخاطر عدم درک صحیح مسائل گلایه داریم و معتقدیم باید منافع مردم بر منافع گروهی و سیاسی ارجح باشد. اتفاقاتی که در حوزه شهری افتاده خوشایند نبوده و باید از رفتارهای هیجانی و گروهی که به منافع مردم ضربه می زند پرهیز کرد.

وی با بیان اینکه در جنگ ترکیبی مقابل دشمن باید به سلاح تبیین مسلح شویم گفت: جنگ اوکراین بار دیگر ثابت کرد، ملتها باید روی پای خود بایستند.

مسول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا در پایان با اشاره به حادثه تلخ سقوط جنگنده نیروی هوایی ارتش در تبریز و شهادت ایثار گونه دو خلبان شجاع خاطر نشان کرد: نفس مسیحایی امام راحل و رهبر معظم انقلاب جوانان را در راه ایثار چنان تربیت کرده که همین چند روز پیش دیدید آن دو خلبان شجاع چگونه برای حفظ جان مردم، خود را فدا کردند، اینها نشانه حیات انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.