• 09:11

  • 1400-10-15

  • کد خبر: 25443

بیانیه نماینده مجلس: تیراختوری بیر عالمه ساتماروخ!

روابط عمومی دفتر نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی به دنبال تقطیع سخنان این نماینده علیه تراکتور در برخی رسانه‌ها، با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: تیراختوری بیر عالمه ساتماروخ تیراختوری اوزگه تیمه قاتماروخ

به گزارش آناج، در این بیانیه که روز سه شنبه در فضای مجازی منتشر شد، آمده است: حضور معصومه پاشایی بهرام در ورزشگاه آزادی در جریان بازی دو تیم تراکتور و پرسپولیس به منظور بازدید زیرساخت های این ورزشگاه جهت حضور بانوان برای تماشای مسابقات ملی و بین المللی بود و مصاحبه وی با تنی چند از خبرنگاران حاضر با محوریت حمایت از هواداران تیم تراکتور و تقویت این تیم انجام شد که با شیطنت خبرنگاران،  بخش هایی از مصاحبه علیه تراکتور و تضعیف این تیم در فضای مجازی منتشر شد.

در این بیانه آمده است: شایعه پراکنی و تخریب جایگاه نمایندگان و ایجاد فضای بی اعتمادی از سوی برخی افراد و بلندگوهی وحدت شکن، روشی منسوخ است و انتظار داریم که منتشر کننده این خبر با تکذیب آن، مطالب خود را با استناد به منابع موثق منتشر کند.

به گزارش ایرنا، دیروز و پس از بازی پرسپولیس و تراکتور، فیلمی با محتوای سخنان نماینده مردم مرند و جلفا علیه تراکتور منتشر شد که با هجمه هواداران تراکتور علیه این نماینده روبرو شد.

معصومه پاشایی امروز نیز در گفت و گویی با تشریح محتوای برنامه حضور خود در ورزشگاه آزادی و توضیح در باره سخنانش درباره تراکتور اظهار کرد: تراکتور تیم مورد علاقه وی بود و در جلسه امروز کمیسیون صنایع در مورد این تیم تصمیم گیری می شود.

وی گفت: در جلسه ای که امروز برگزار خواهد شد مدیر عامل صنایع مس ایران، وزیر صمت و نمایندگان استان حضور خواهند داشت که این جلسه بابت مطالبات ورزش استان آذربایجان شرقی از صنایع مس خواهد بود.

نماینده جلفا و مرند در مجلس با اشاره به عدم حضور مالک یا نماینده باشگاه در این جلسه عنوان کرد: این جلسه حول محور مطالبات ۲ هزار و ۴۳۶ میلیارد تومانی استان آذربایجان شرقی از صنایع مس خواهد بود که از محل مسئولیت های اجتماعی باید هزینه کند.

وی افزود: متاسفانه به رغم هزینه های کلان مس در ورزش استانی دیگر،  این اتفاق در خصوص استان آذربایجان شرقی نمی افتد که در این جلسه به تعیین تکلیف این مسئله خواهیم پرداخت.

پاشایی در رابطه با انتقال مالکیت تراکتور به صنایع مس نیز گفت: ابتدا باید تکلیف مطالبات ما از صنایع مس مشخص شود و بعد به صورت جدی به بحث انتقال مالکیت تراکتور ورود کرد، اگر چه طبق شنیده ها مالک تراکتور راضی به واگذاری است اما هیچ چیز به صورت صد درصد مشخص نیست.

وی ادامه داد: تراکتور برای ما یک مسئله ناموسی شده است و چند روش حمایتی از جمله انتقال مالکیت یا اسپانسری از تراکتور مطرح شده است که باید دید در نهایت وضعیت به چه شکل پیش خواهد رفت.

عضو کمیسسون مجلس در خصوص درخواست هواداران تراکتور برای سلب مالکیت از زنوزی در صورت عدم رضایت وی به واگذاری گفت: برای واگذاری به لحاظ حقوقی رضایت مالک لازم است اما با توجه به شرایط موجود و فشارهای اجتماعی، شنیده می شود که مالک با واگذاری موافقت کرده است.

زمینه حضور بانوان در ورزشگاه ها در حال فراهم شدن است

پاشایی همچنین در مورد حضور زنان در استادیوم ها عنوان کرد: برای حضور بانوان در استادیوم ها از سوی فیفا بازرسی هایی انجام خواهد شد و ما دوست نداریم فوتبالمان محروم شود و چند جایگاه با راه دسترسی کاملا مجزا در نظر گرفته شده است اما به هرحال باید بستر قانونی مناسب نیز مهیا شود.

وی گفت: از طرفی وزارت ورزش و جوانان نیز به دنبال فراهم کردن بستر مناسب است تا بانوان با حفظ حرمت زنان به بهترین شکل در استادیوم حاضر شوند که به نظر می رسد به زودی شاهد این اتفاق باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.